У Винниківській МР відбулась нарада щодо покращення громадського транспорту
13.04.2017 11:40

Сьогодні, 13 квітня, у Винниківській міській раді відбулася виїзна нарада в.о. начальника Управління транспорту ЛМР Олега Партики та міського голови Винник Володимира Квурта щодо покращення роботи громадського транспорту. Згадані посадовці побували на зупинках громадського транспорту у Винниках, перевірили дотримання графіку руху автобусів, пасажиропотік тощо.

На цій нараді також були заступник міського голови Богдан Шустер та радник міського голови Марія Желіско.

В.о. начальника Управління транспорту ЛМР Олег Партика погодився зі всіма пропозиціями влади Винник щодо роботи громадського транспорту. А саме: продовження маршруту №40 до будинку №5 на вулиці Кільцевій, створення нового маршруту для покращення перевезення мешканців низинної частини Винник, і з тим, що кінцева зупинка маршруту № 29 повинна бути біля кафе «Околиця». Було зазначено, що всі ці проблеми можна вирішити лише після проведення тендерів на здійснення перевезень.

Як відомо, цей процес у Львівській міській раді зараз заблоковано. Тому влада Винник звернула увагу Олега Партики, насамперед, на покращення якості перевезення винниківчан. Мається на увазі збільшення інтенсивності руху автобусів в робочі дні згідно з графіком. Особливо це стосується роботи маршруток у вечірній час, коли люди повертаються з праці (водії подеколи самовільно з‘їжджають з маршруту після 20 години). А також у святкові й вихідні дні. Це – дотримання графіку руху автобусів, збільшення їхньої кількості.

Під час наради особливо було наголошено на технічному стані транспортних засобів, які працюють на маршрутах. Адже несправність маршруток може стати причиною аварій, різних ДТП. А це створює загрозу життю й здоров‘ю людей. Тому вкотре присутні наголосили на відповідальності перевізників за технічний стан автобусів, які працюють на маршрутах. І ще увагу посадовця Львівської міської ради звернули на поведінку водіїв, адже не завжди вона є адекватною щодо пасажирів.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Олег Партика, Володимир Квурт, транспорт, міська рада, громадський транспорт, маршрутка
Останні новини:

Коментарі
avatar