135 винниківчан до Великодня отримали продуктові набори (ВІДЕО)
13.04.2017 15:13

Уже традиційно напередодні Воскресіння Христового Винниківська міська рада забезпечує продуктами харчування людей, які опинилися в складній життєвій ситуації та потребують сторонньої допомоги. Не став винятком і цьогорічний Великдень. Адже сьогодні, 13 квітня, представники Винниківської міської ради, зокрема, працівниця ВМР Іванна Іванчук, ГО «Золота молодь Винник» і керівник інформаційної служби ЖБК «Злагода» Микола Михайлов відвідали таких людей, забезпечивши їх продуктовими наборами (всього продукти отримало 135 винниківчан).

До цьогорічного пасхального набору ввійшли такі продукти: паска, яйця, олія, масло, м‘ясні вироби, мука, мінеральна вода.

«Дуже приємно, що до цьогорічної благодійної акції долучилися представники ЖБК «Злагода», які здійснюють підприємницьку діяльність у Винниках, будуючи тут житло, - розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Тому цьогоріч представники влади й нашої активної молоді не лише вітали згаданих містян із Великоднем, але й подарували їм продукти харчування. І ми тішимося з того, що люди матимуть чим пригоститися під час свята. Не менше радіємо й за наших підприємців, які не забувають про тих, хто потребує допомоги й підтримки та щиро дякуємо їм за це».

«Від імені виконавчого комітету ВМР щиро вітаємо всіх винниківчан із Великоднем, бажаємо міцного здоров‘я, щастя, довголіття, смачної паски й запашної ковбаски, - каже, завершуючи розмову Богдан Шустер, . – Нехай у всіх наших домівках, у всій Україні нарешті запанують мир і злагода. Нехай наші воїни швидше повертаються з АТО з перемогою – живими й неушкодженими».

«Почавши будувати тут, у Винниках, ми хочемо допомогти винниківській громаді, особливо тим людям, які цього найбільше потребують. І тому за сприяння міської ради організували благодійну акцію до Великодня, допомогти малозабезпеченим сім'ям. Хоча би цими невеликими подарунками до Великодніх кошиків допомогти їм зустріти це свято добре і в гарному настрої, - говорить керівник інформаційного центру ЖБК «Злагода» Микола Михайлов. – Будемо раді всім, звертайтеся до нас, в Житлово-будівельний комплекс «Злагода».

Також до передвеликодньої акції долучилися ПП «Матвол» і приватний підприємець Олег Готь. Їхня продуктова допомога буде відправлена на схід нашим захисникам.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Великдень, малозабезпечені, міська рада, ЖБК Злагода, акція
Останні новини:

Коментарі
avatar