Винниківчанин виборов срібну медаль на Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики
14.04.2017 11:15

Учень 10 класу СЗШ №47 Микола Легкий став володарем срібної медалі на Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики "Весела наука", що відбувся у школі-ліцеї "Причорноморський" міста Одеса.

Така висока нагорода винниківчанина особливо приємна, адже на конкурс було представлено 675 проектів із 281-го навчального закладу з усіх куточків України (переважно з ліцеїв і гімназій).

Микола зі своєю роботою "Dig Forward" увійшов у десятку фіналістів у номінації "Додатки для мобільних пристроїв". Після захисту робіт, який оцінювало фахове журі, винниківчанина оцінили срібною нагородою й нагородили пам’ятним подарунком.

«Робота хлопця, який отримав золоту медаль, мала навчальне спрямування, – розповідає Микола. – Це була програма для вивчення англійської мови. Я представив на конкурс власну розробку гри "Dig Forward", суть якої – докопатися до центру Землі, виконуючи при цьому різні завдання, заробляючи бали».

Микола опановує науку створення ігор і пограм із ентузіазмом. На даний час у нього є три власні гри, які створив у пригодницькому напрямі з цікавою історією. Гру, за яку отримав срібну нагороду, робив вечорами (не кожен день) протягом трьох місяців.

«На конкурсі діти представили надзвичайно цікаві проекти. Було що послухати і подивитися. Микола вже не вперше бере участь у конкурсах з інформатики. Зі сьомого класу представляє школу на олімпіадах з інформатики. Цього року отримав перше місце на районній олімпіаді і третє – на обласній. Переміг у двох турах львівського конкурсу проектів. Зараз чекає на заключний етап. Радію, що маю такого учня. Йому подобається інформатика, тому й маємо гарні результати – роботи Миколи відзначають серед кращих», – розповіла вчитель інформатики СЗШ № 47 Галина Легка.

Лариса КУБСЬКА

Теги: конкурс, винниківчанин, Микола Легкий, інформатика
Останні новини:

Коментарі
avatar