Храм Воскресіння Господнього відсвяткував 175-річний ювілей (ФОТО/ВІДЕО)
18.04.2017 18:53

Сьогодні, у Світлий Вівторок, 18 квітня, у церкві Воскресіння Господнього відбулася Святкова Літургія, яку очолив Преосвященний Владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ із нагоди 175-річчя освячення церкви Воскресіння Господнього, парохом якої багато років поспіль є митрофорний протоієрей Петро Паньків.

Парафіяни помолилися за мир і злагоду, здоров’я усіх українців, зокрема тих, хто захищає державу на Сході України.

Владика Венедикт привітав винниківчан із величним святом Воскресіння і 175-річчям церкви Воскресіння Господнього.

«Радість, поділена на двоє – подвійна радість, – зазначив Владика Венедикт. – Ми зустрілися у винниківському храмі у третій день святкування, але всі три дні є однаково важливі. Дякую за гостинність і добре серце отцю Петру, отцям за співслужіння, хору, який співає майже по-ангельськи, усім парафіянам, які прийшли розділити радість Воскресіння Христового».

Продовжив слово Владики Венедикта парох церкви Воскресіння Господнього отець Петро Паньків, висловивши вдячність за згоду приїхати на храмове свято й очолити Святу Літургію. Отець Петро подарував високому гостю на згадку про візит у винниківський храм писанку, виконану в гуцульському стилі.

Звернувся до високодостойних отців, громади міський голова Винник Володимир Квурт: «Ваше Високосте, дякую Вам за дарунок розділити сьогодні молитву в цьому храмі, де 175 років звучить пісня до Бога, молитва за єдність, народ, нашу долю. Нехай завжди лунають у цьому храмі молитва до Бога, слова за єднання, бо саме в єдності – сила, що дозволить нам збудувати міцну державу для майбутніх поколінь. Христос Воскрес».

Для парафіян міська влада приготувала пісенний подарунок – із великодніми і народними піснями, віршованими побажання виступив народний ансамбль зі Львова «Дивоструни». Щиро лунали вірші та величальні пісні у виконанні учнів катехитичної школи, що діє при храмі Воскресіння Господнього.

Лариса КУБСЬКА

Теги: церква, владика Венедикт, літургія, Воскресіння
Останні новини:

Коментарі
avatar