Солістка Народного дому Винник – переможниця обласного етапу українсько-турецького конкурсу
19.04.2017 11:11

Вихованка Народного дому міста Винники, солістка вокального ансамблю «Стожари» Тамара Літовченко отримала І місце на відбірковому етапі (Львівська область) престижного Міжнародного фестивалю мов та культур, який організував Українсько-турецький центр «Сяйво».

Про це повідомила директор Народного дому міста Винники Наталія Вінярська.

Тамара Літовченко розділила перше місце в номінації «Вокал» у молодшій групі (1-5 класи) з Поліною Бродою (СЗШ № 4 міста Львова).

Тамара підкорила журі бездоганним виконанням пісні на слова Тараса Шевченка «Утоптала стежечку».

Підготував талановиту вокалістку до конкурсу керівник ансамблю «Стожари» Володимир Завербний.

«Тамара Літовченко ніколи ще не змагалася на пісенних конкурсах, – каже Наталія Вінярська. – Це її перший конкурс. І відразу такий високий результат у міжнародному проекті».

Журі оцінювало виступи конкурсантів у два етапи – безпосередньо на конкурсі у Львові, а також відео переглядало міжнародне журі в Києві.

Свої сили в міжнародному конкурсі спробували й інші солістки вокального ансамблю «Стожари» – Діана Горін (молодша група), Вероніка Сікора, Христина Леськів (старша група).

Минулого року вихованка Народного дому Винник Ірина Мельник вийшла у фінал цього Міжнародного фестивалю мов та культур і отримала бронзову медаль від Українсько-турецького центру «Сяйво».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Наталія Вінярська, народний дім, Міжнародний конкурс
Останні новини:

Коментарі
avatar