На подвір’ї СЗШ № 29 лунали гаївки та веснянки
21.04.2017 16:39

Сьогодні, 21 квітня, у Винниках на подвір’ї СЗШ № 29 відбулося свято веснянок і гаївок. Учасниками дійства були учні 2-7 класів, загалом – понад вісімсот дітей.

Кожен клас виходив у центр шкільного майданчику, де розмістили величезні писанки, і виконував по черзі пісні весняного циклу – під музичний супровід або акапельно. Дітям було цікаво дивитися виступи учнів інших класів, а також показати свою гаївку, яку вони обрали для свята. Гарного настрою школярам і педагогам додала сонячна погода.

«Діти вивчили гаївки разом із вчителями музики Оксаною Слісарчук, Олегом Домазаром, Уляною Олексевич, а їм допомагали класні керівники і класоводи, – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. – Кожен клас мав можливість вибрати ту пісню, яка до вподоби. Тому свято вдалося, бо наші учні водили гаївки з бажанням і натхненням».

Під час свята школярі співали різні гаївки, як-от «Понад нашу полонину», «Ой зацвіли фіалоньки», «Весна, наша весна», «Де гаївка лунала», «Ой не стій, вербо», «Кривий танець» та багато інших.

«Ми вперше провели свято гаївок і плануємо зробити його традиційним. Такий захід – підтримання народних традицій, адже гаївки і веснянки – це неоціненний скарб нашої нації, живе джерело української культури. Тому дякуємо нашим учням і педагогам за мистецтво, таланти і чудовий спів», – зазначила директор СЗШ № 29 Оксана Верхівська.

Лариса КУБСЬКА

Теги: педагоги, учні, СЗШ 29, гаївки
Останні новини:

Коментарі
avatar