NASA пророкує крах всьому: гучна заява директора про інопланетян
25.04.2017 19:28

Директор NASA Чарльз Болден 22 квітня на конференції оголосив приголомшливу новину. Після неодноразових публікацій ЗМІ про те, що NASA навмисне приховує будь-які факти про існування раси гуманоїдів, начальник космічного агентства сказав, що інопланетяни можуть почати війну з нашою планетою вже через кілька місяців, передає Joinfo.ua з посиланням на Еsoreiter.

Директор відомства - колишній астронавт і ветеран кількох космічних польотів. Чарльз Болден провів в космосі з 2009 року майже 700 годин. Він вирішив зізнатися, що NASA приховує факти про існування в космосі десятків тисяч, якщо не більше, різних інопланетних цивілізацій.

Як інформує журналіст Амалія Червінчук, наша планета повна ресурсів вже давно привернула їхню увагу. Про це свідчить зростаюча активність НЛО в останні роки. За його словами, інопланетяни можуть захопити планету в будь-який момент, по крайній мірі, це точно відбудеться в найближчі роки.

Після неоднозначної заяви директора вивели зі сцени, імовірно, співробітники ЦРУ або ФБР. Мабуть, то що Болден останнім часом часто став давати резонансні інтерв'ю і висловлював сміливі судження про гуманоїдів і їх планах, змусило спецслужби ретельно за ним стежити.

Раніше ніхто із співробітників NASA не дозволяв собі відкрито судити про існування позаземного життя. Тому заяву директора агентства стривожило навіть знатних уфологів. Але варто зауважити, що інші працівники NASA поспішили відхреститися від слів свого начальства.

Заступник директора організації Дейв Ньюман спробував заспокоїти громадськість, сказавши, що ніякої реальної інформації про нібито можливе вторгнення на Землю гуманоїдів немає і бути не може.

Нагадаємо, раніше уфологи звинувачували NASA в «приховуванні» прибульців на Місяці. За версією уфолога Уорінга, в цей єдиний раз, коли астронавти висаджувалися на супутнику Землі, вони зіткнулися з прибульцями, і ті пригрозили, щоб люди більше не поверталися на Місяць.


Теги: nasa, Дейв Ньюман, гуманоїди, пришельці, Інопланетяни, Чарльз Болден
Останні новини:

Коментарі
avatar