Футбол: «Рух» Винники - «Поділля» Хмельницький
28.04.2017 07:23

У  суботу, 29 квітня, о 17.00 год. на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках відбудеться матч 27 туру Другої ліги чемпіонату України з футболу, у якому винниківський "Рух" прийматиме хмельницьке «Поділля».

Нагадаємо, що у першому колі у стартовому поєдинку, який відбувся 18 вересня, винниківчани також приймали хмельничан на стадіоні ім. Богдана Маркевича по причині неготовності стадіону у Хмельницькому. У цьому поєдинку "Рух" здобув перемогу з рахунком 3:0.

Також нагадаємо, що у 26 турі винниківський "Рух" завершив свій виїзний матч з ФК "Мир" Горностаївка нульовою нічиєю і залишився на другій сходинці турнірної таблиці, маючи у своєму активі після 25 зіграних матчів 58 залікових пунктів. Очолювати турнірну таблицю продовжує одеська "Жемчужина", яка набрала 62 очки, зігравши 24 матчі. Третя сходинка за кременчуцьким "Кременем", у якого 54 залікових пункти після 24 зіграних матчів. Хмельницьке "Поділля" займає передостанній рядок турнірної таблиці, маючи в активі 15 очок після 24 зіграних матчів.


Теги: Друга ліга, Поділля Хмельницький, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar