В «Оселі» відбувся благодійний концерт Михайла Мирки та Левка Дурка «Твори добро»
28.04.2017 11:10

Фіналіст проекту «Голос країни. Перезавантаження» Михайло Мирка і заслужений артист України Леонтій Бебешко (Левко Дурко) разом із Лідією Бебешко (Аеліта), а також співачка Оксана Пастернак створили для винниківчан і мешканців «Оселі» територію позитиву і свята пісні.

За ініціативою Михайла Мирки, в приміщенні крамнички «Емаус-Оселя» відбувся благодійний концерт «Твори добро». Саме цей талановитий артист запросив виступити у Винниках своїх друзів.

Під час концерту прозвучали українські та закордонні пісні про кохання у неперевершеному виконанні Михайла. Розпочав він із пісні «Два кольори», яка, за його словами, має об’єднавчу силу. Під час концерту Михайло дарував багато гарних пісень, а також після кожної композиції звучали побажання теплих кольорів у житті, кохання, «вміти чути, розуміти і поважати один одного».

Кілька пісень про найніжніші почуття представила Оксана Пастернак. Левко Дурко з Аелітою запропонували веселі пісеньки для малечі і дорослих. Особливо тішилися наймолодші глядачі концерту, які танцювали і співали разом із веселими артистами, а крім того встигали ще й на їхні запитання відповідати. Задоволенню малечі не було меж, коли Левко та Аеліта виконували власні пісеньки «Моя бабця», «Дитяча планета», зробили невеличкий пізнавальний екскурс українськими народними казочками. Не забули вони і про дорослих. Для них прозвучала пісня «За кохання, за любов, за дружбу», несподіванкою були коломийки про Винники.

Але скільки б не співали артисти, глядачам усе було б мало, бо концерт відбувся на одному диханні завдяки гарному репертуару та щирому бажанню подарувати людям радість.

«Ми хочемо, щоб «Оселя» була культурним центром, своєрідним місцем, куди люди можуть прийти і розважитися, почути щось цікаве, – зазначила виконавчий директор «Оселі» Наталя Мисула. – Саме з цією метою організовуємо літературні вечори, майстер-класи. І тішимося, коли є такі люди, як Михайло Мирка, які самі пропонують зробити для людей щось добре і корисне. Дякуємо за гарну ініціативу і цікавий благодійний концерт».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Емаус-Оселя, концерт, Левко Дурко, Михайло Мирка, благодійність
Останні новини:

Коментарі
avatar