«Рух» вдруге у Винниках переміг хмельницьке "Поділля" (ВІДЕО)
29.04.2017 20:36

Сьогодні, 29 квітня, «Рух» на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках упевнено переміг хмельницьке «Поділля» з рахунком – 3:1. Це був 27 тур Чемпіонату України серед команд Другої ліги.

Нагадаємо, що у першому колі у стартовому поєдинку, який відбувся 18 вересня, винниківчани також приймали хмельничан на стадіоні ім. Богдана Маркевича по причині неготовності стадіону у Хмельницькому. У цьому поєдинку "Рух" здобув перемогу з рахунком 3:0.

Протягом усього сьогоднішнього поєдинку підопічні Руслана Мостового повністю домінували на полі.Уже на 8-ій хвилині Юрій Копина ударом головою відкрив рахунок у матчі. Рухівці й надалі підтримували високий темп. На 15- ій хвилині пробив Бохашвілі, і також знову головою, та ворота гостей врятувала поперечка. Але небезпечний епізод на цьому не завершився, бо м‘яч потрапив до Баглая, який зумів подвоїти рахунок – 2:0. До речі, Андрій Баглай сьогодні був одним із найактивніших і найкорисніших для «Руху» гравців. Він не лише активно загрожував воротам гостей, але й завжди своєчасно допомагав своїм захисникам, демонструючи при цьому високу технічну підготовку.

На 17-ій хвилині воротар гостей зійшовся в боротьбі за м‘яч із рухівцем Омельченком. Цей епізод трапився за межами штрафного майданчика, тому голкіпер не мав права брати м‘яча в руки й програв «дуель» нападникові. Але Омельченко не влучив у ворота.

На 24-ій хвилині й гості спробували створити загрозу воротам «Руху». Та Григорій Баранець «елегантно», в підкаті, відібрав м‘яча у захисника. І тут же віддав його… знову суперникові. Та футболіст «Поділля» не скористався з цієї нагоди.

А вже на 25-ій хвилині «Рух» утретє вразив ворота суперників. І знову до взяття воріт долучився Бохашвілі, він сильно пробив, а завершив його зусилля вже Бідловський, який і довів рахунок до 3:0. І на цьому господарі не зупинилися, бо продовжували атакувати й загрожувати воротам суперників. На 38-ій хвилині мав шанс відзначитися Омельченко, але змарнував його.

У другому таймі двічі небезпечно загрожував «Поділлю» своїми ударами Святослав Козловський (на 50-ій і на 60-ій хвилинах), який вийшов на заміну. Особливо небезпечним був перший епізод, але м‘яч після удару Козловського лише трішки «розминувся» з воротами.

На 61-ій хвилині вкотре загрожував воротам гостей Копина, але цього разу футбольна фортуна посміхнулася подолянам. А на 80-ій хвилині футбольне щастячко яскраво засвітило гостям. Бо саме на цій хвилині їхній гравець Колесников сильним ударом змусив капітулювати воротаря «Руху» Шевчука – 3:1.

На більше жодна з команд уже не спромоглася, тому винниківчани здобули чергову перемогу.

Склад «Руху»: Шевчук, Романюк, Гурський, Федорів, Бідловський, Копина, Григорій Баранець, Габовда, Бохашвілі, Омельченко, Баглай. На заміну виходили: Святослав Козловський, Кінаш і Зубар.

Після цього матчу винниківчани матимуть змогу побачити своїх улюбленців у Винниках 13 травня, у матчі 30-го туру ФК «Рух» - ФК «Інгулець-2».