Винниківські велосипедисти відкрили сезон -2017 (ФОТО/ВІДЕО)
01.05.2017 18:45

Сьогодні, 1 травня, відбувся велопробіг «Винники рулять» за маршрутом Винники-Львів-Винники. Незважаючи на не дуже сприятливу погоду, любителі двоколісних таки не пропустили нагоду покрутити педалі, яку для них організували команда «Це Винники, друже!» за підтримки Винниківської міської ради.

Загалом у велопробізі, який тривав понад три години, взяла участь сотня велосипедистів. Стартували від пам’ятника Незалежності у Винниках. Колону велосипедистів задля безпеки учасників супроводжували поліція і «швидка». Гарний настрій створювала музика, яка лунала з авто попереду колони. Доїхавши до Оперного театру у Львові, учасники акції рушили назад у Винники.

«Мета велопробігу – показати, що у Винниках існує велорух, а також пропагувати цей активний вид спорту, який доступний і малим, і великим, – зазначив один із організаторів велоакції, учасник команди «Це Винники, друже!», яка започаткувала велопробіги в нашому місті минулого року, Віталій Мельник. – Ми задоволені кількістю людей, які взяли участь у «Винники рулять». Дякую нашій команді "Це Винники, друже!", яка ще раз довела, що разом ми можемо багато зробити навіть за короткий час, адже займалися підготовкою до велопробігу усього кілька днів».

Більше фото можна преглянути у фоторепортажі тут.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Винники рулять, Віталій Мельник, Велопробіг
Останні новини:

Коментарі
avatar