Винниківський «токсикоман» утретє викрав скриньку для благодійних пожертв
01.05.2017 18:11

Учора, 30 квітня, до правоохоронців звернулася продавець однієї з крамниць Винник із заявою про те, що невідома особа скоїла крадіжку скриньки з благодійними пожертвами.

Незабаром працівники Личаківського ВП встановили особу крадія. Ним виявився 38-річний мешканець Винник - громадянин К.

«Ця особа вже втретє незаконно заволоділа скринькою з благодійними коштами, які винниківчани збирають для допомоги хворим людям, - каже представник Личаківського ВП міста Львова, майор Олег Мина. – Уперше він пішов на такий злочин, поцупивши скриньку з пожертвами з крамниці «Шанс», що у Винниках на вулиці Незалежності. Це трапилося в грудні минулого року. Вдруге він просто видер таку скриньку з рук волонтерки на одній із вулиць Львова. До речі, тоді проти нього порушили карну справу за статтею 186, а це розбій, Кримінального кодексу України.

Зараз ще триває слідство у цій справі, а громадянин К. уже встиг утретє скоїти подібний злочин! Зі слів продавця, у скриньці було близько 500 гривень. Зараз вирішується питання щодо кваліфікації вчорашнього злочину винниківчанина К., який, за різними даними, є токсикоманом. Гадаю, що вчорашній епізод нарешті стане для суду підставою для більш суворого покарання цієї антисоціальної особи. Сподіваюся, що тепер він відповість перед законом за свої злочини».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: крадіжка, поліція, скринька пожертв, токсикоман, Олег Мина, слідство
Останні новини:

Коментарі
avatar