Спортсмени мотоклубу «Драйв» із Винник стали чемпіонами України з кантрі-кросу
01.05.2017 18:58

Кантрі-крос

У неділю, 30 квітня, на легендарній мототрасі «Майорівка» відбувся 1-ий етап Чемпіонату України з кантрі-кросу.

Організатором цих змагань виступив мотоциклетний спортклуб «Драйв» із Винник (президент Володимир Бобко).

Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття з виконанням гімну України та підняттям державного прапора.

З організаторами змагань і спортсменами поспілкувався заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

За перемогу змагалося 60 мотоциклістів, які представляли: ГО КМС «Драйв» із Винник, Львівську ОО ФМСУ, ФМСУ з міста Косів, що на Івано-Франківщині та «Буковину-Брют» із Чернівців. Серед молоді за перемогу боролися дві команди: з Косова («Хайлендерс») і з міста Хуст Закарпатської області («Хуст-Екстрім»).

У дуже напруженій боротьбі Чемпіонами України стали спортсмени мотоклубу «Драйв» із Винник у складі: Богдана Бацика, Олексія Добичіна та Дениса Семашка.

«Звичайно, для всіх нас це велика перемога, я дуже радію за Винники, за наших спортсменів, - мовить президент мотоклубу «Драйв» Володимир Бобко. – Важкі погодні умови додали проблем нашим спортсменам, але вони все одно вийшли на старт і продемонстрували високу майстерність і свій високий клас. І тепер ми – чемпіони України! Я щиро дякую за допомогу в проведенні цих змагань усім людям, які долучилися до їх організації. Я дуже дякую за всебічну підтримку Винниківській міськраді, меру Винник Володимиру Квурту, його заступнику Богдану Шустеру. Також щиро дякую своїм колегам і одноклубникам Юрію Мазурику, Олександру Рольку, Оресту Жуку».

Не дивлячись на дуже холодну погоду й дощ, на змаганнях було досить багато вболівальників.

У класі 50 куб. см. переміг Василь Мосейчук (Косів).

У класі 65 куб. см. кращими були: 1. Назар Парніцький (Хуст). 2. Владислав Гіжовський (Чернівці). 3. Олександр Лелет (Чернівці). 4. Віталій Парніцький (Хуст). Клас 85 куб. см.: 1. Віталій Шмига (Хуст). 2. Олег Кравець (Львів). 3. Станіслав Копчук (Львів). Клас 150 куб. см.: 1. Дмитро Грималюк (Косів). 2. Денис Семашко (Винники). 3. Дмитро Курищук (Косів). 4. Максим Павлюк (Чернівці). 5. Михайло Голинський (Косів). Клас «Аматори»: 1.Марко Кравчук (Калуш). 2. Мирон Кравчук (Калуш). 3. Артем Лаішевкін (Дніпрорудне). Клас «Ветерани»: 1. Денис Шакула (Винники). 2. Михайло Штефура (с. Богдан). 3. Олег Алекса (Вінниця). 4. Леонід Секанов (Львів). Клас «Квадро»: 1. Олег Войтович (Винники). 2. Тарас Повх (Печеніжин). 3. Мартин Каньовський (Львів).

Володимир ГАВРИЛІВ
Фото: http://varta.com.ua/

Теги: кантрі-крос, майорівка, мотокрос, Драйв
Останні новини:

Коментарі
avatar