Науковці впритул наблизилися до створення універсальної вакцини проти раку
04.05.2017 10:33

Міжнародна група вчених заявила, що вони близькі до розробки універсальної вакцини проти раку. Про це повідомила газета Australian, підкресливши, що препарат, про який йдеться, буде ефективним по відношенню до всіх ракових захворювань.

“Нам вперше вдалося створити внутрішньовенну вакцину з використанням наночастинок, -- сказав в інтерв'ю газеті Угур Сахін, керівник наукової групи, директор інституту вивчення онкологічних захворювань Майнцського університету імені Йоганна Гутенберга. -- В принципі, йдеться про вакцину, яку можна буде застосовуватися щодо будь-яких видів ракових пухлин”.

Вчений повідомив, що вакцина має не превентивний, а терапевтичний характер, іншими словами покликана не запобігати раковим захворюванням, а використовуватися при їх лікуванні, повідомляє aspekty.net.

За його словами, вакцина вже пройшла “обнадійливі тести” на мишах і декількох людей, хворих на меланому. Однак остаточні результати її впливу на цих хворих людей будуть відомі приблизно через рік. Після цього дослідники планують провести більш масштабні тести на хворих людях. Угур Сахін припустив, що препарат буде дозволений до застосування приблизно через п'ять років.

Джерело: http://dobryjlikar.com/
Фото: http://zdorov-info.com.ua/

Теги: медики, хвороба, онкологія, науковці, вакцина
Останні новини:

Коментарі
avatar