«Рух» поступився на виїзді вінницькій «Ниві» (ВІДЕО)
09.05.2017 09:45

І знову невдача на виїзді. Цього разу у 29 турі Другої ліги винниківський "Рух" поступився з рахунком 0:2 вінницькій "Ниві".

Підопічні Руслана Мостового протягом усього першого тайму володіли територіальною перевагою, а господарі дуже гостро контратакували. Одна з таких контратак на останній хвилині першого тайму завершилась голом у ворота Дяченка. Олександр Борячук (рідний брат форварда, який виступає у прем’єр-лізі за донецький «Шахтар») пройшов лівим флангом і зробив передачу на дальню стійку, де Ігор Маляренко в падінні головою пробив влучно у ворота. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів.

Другий тайм гості розпочали дуже добре, заволоділи ініціативою, і намагалися чим скоріше зрівняти рахунок. Проте перший же стандарт «Ниви» втілився у взяття воріт. Подача з кутового завершилася голом – знову Ігор Маляренко випередив усіх винниківчан на ближній стійці. До кінця матчу рахунок так і не змінився. Ще одна прикра втрата очок "Руху" у виїзному матчі.

Після цієї поразки винниківська команда, маючи в активі 61 очко, залишилась на другій сходинці турнірної таблиці. Перша сходинка надалі за одеською "Жемчужиною", в активі якої 63 залікових пункти, і яка свій матч 29 туру проведе завтра на виїзді з ФК "Реал-Фарма". Третє місце у кременчуцького "Кременя", який сьогодні зіграв у нічию 1:1 у Новій Каховці з "Енергією", і має тепер у своєму активі 58 залікових пункти.

До вашої уваги післяматчеві коментарі головних тренерів команд (джерело: Спорт-арена):

Володимир Горілій

Головний тренер Нива-В Володимир Горілий:

- Сьогоднішня гра і за змістом і якістю - наша найкраща у другому колі. Нива-В продемонстрували змістовний футбол. І, головне, ми використовували наявні гольові ситуації. З двох наших основних нападників в стартовому складі випустили Ярослава Браславського, тому що він трохи швидший, ніж Валерій Сторублевцев. З такою кваліфікованою командою, як Рух, нам хотілося створювати більше швидких контратак

Можна застосовувати будь-ігрові схеми, але якщо не буде самовіддачі і необхідного виконання, вони виявляться безглуздими. У той же час сьогодні ми перемогли цілком закономірно.

Руслан Мостовий

Головний тренер Рух Руслан Мостовий:

- Сьогодні Вінниця була сильнішою у всіх футбольних компонентах Вона перемогла заслужено. Цей результат розкрив величезні проблеми, які у нас почали виникати. У цьому є і вина тренерського штабу. Однак нам довіряє керівництво, і тому постараємося виправити наявні недоліки.

Ніякої недооцінки суперника сьогодні не було. І не можна сказати що ми думаємо тільки про Першу лігу. Завдання нашої команди незмінно - підвищитися в класі з першого місця. На жаль, наші виїзні та домашні ігри сильно відрізняються. Будемо долати цей бар'єр, шукати причини. А в наступному сезоні постарається гідно представити Львівщину в Першій лізі.

Коментарі головного тренера"Руху" Руслана Мостового, капітана винниківської команди Віталія Романюка та воротаря Олександра Дяченка, які вони дали після матчу прес-службі винниківського клубу, можна переглянути тут.

«Нива» (Вінниця) – «Рух» (Винники) – 2:0 (1:0)

29 тур. 08.05.2017. Вінниця, стадіон «Нива». Арбітр: Віктор Арановський (Київ)

Голи: Маляренко, 45+1; 55

«Нива»: Кліщук, Андрєєв, Борячук, Попов, Хохлов, Осадчий, Маляренко, Овчар (Сторубльовцев, 70), Колінз Нґаха (кап.) (Загалевич, 85), Брижчук, Браславський (Батрак, 77).

«Рух»: Дяченко, Романюк (кап.), Дмитрух, Білий, Чучман,, Бідловський (Панасюк, 80), Копина, Г.Баранець (Кікоть, 74), Б.Баранець (Зубар, 46), Габовда, Бохашвілі.

Попередження: Хохлов, 61; Кліщук, 68; Маляренко, 85; Сторубльовцев, 90; Батрак, 90+2 – Бідловський, 40; Дяченко, 85

Наступний матч "Рух" проведе у Винниках у суботу, 13 травня. У матчі 30 туру винниківчани приймають ФК "Інгулець-2".