У Винниках відбувся турнір із настільного тенісу - «Веснянка-2017»
10.05.2017 13:37

Турнір з настільного тенісу

Нещодавно у спортзалі КЦ «Дозвілля» відбувся традиційний турнір із настільного тенісу під назвою «Веснянка-2017».

26 спортсменів із Винник та Львова боролися за першість у 3 вікових групах. До речі, двоє спортсменів, які виступили на турнірі, є людьми з особливими потребами. Та вони завзято боролися й отримали величезне задоволення.

У першій віковій групі трійка найкращих виявилася такою: Ігор Олежко, Мар‘ян Паньків, Андрій Застрижний. У середній групі кращими були: Олег Дукач, Василь Богомаз і Василь Демків. Молодша група: Павло Богомаз, Дмитро Занін і Максим Шепляков.

Усі переможці отримали нагороди, які надала Винниківська міська рада. Також сувеніри для спортсменів надав вихованець тенісного гуртка у Винниках, майстер спорту Юрій Матвійчук, який зараз мешкає в Австрії та виступає за один із тамтешніх тенісних клубів.

«Усі учасники турніру залишилися задоволеними, а це – найголовніша наша мета, - підсумував результати турніру його організатор, майстер спорту Ігор Яросевич. – А успішна кар‘єра Юрія Матвійчука є чудовим прикладом для наслідування нашим юним вихованцям. Учитися, тренуватися й здобувати все нові й нові перемоги. І для кожного з них спорт може стати тією стежиною, якою вони щасливо мандруватимуть усе своє життя. До речі, я щиро вдячний Юрію Матвійчуку за надані сувеніри для юних тенісистів. Також я щиро дякую Винниківській міській раді за підтримку».

Ігор Яросевич розповів, що всі тренери, які були присутні на турнірі, приємно вражені якістю проведеного ремонту в КЦ «Дозвілля» й, зокрема, відремонтованого спортзалу.

«Від себе та всіх спортсменів і тренерів я щиро дякую за якісний такий ремонт керівництву КЦ «Дозвілля» (Ігорю та Тетяні Патерам), а також Винниківській міськраді», - завершує розповідь Ігор Яросевич.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Ігор Яросевич, Теніс, турнір, Веснянка-2017
Останні новини:

Коментарі
avatar