5 причин, чому краще купувати нерухомість у новобудові…
10.05.2017 09:54

ЖБК «Злагода»

По-перше Ви будете першим господарем і це важливий аспект. Напевно, немає такої людини, яка не мріяла б про власну нерухомості. Але як же часто люди стикаються з тим, що купили «негарну» квартиру в старому будинку. Тому, якщо вам такі проблеми не потрібні, тоді краще придивіться до первинної нерухомості, і найкраще у приміській зоні де екологічний стан кращий і спокійніше.

По-друге зручне планування. У новобудовах немає кухонь 2*2 і вузького коридору, як в старих будинках, де не розвернутися, не повернутися одній людині, а вже про двох або трьох домочадців і зовсім мови бути не може. Купуючи нерухомість на вторинному ринку, вам доведеться миритися вже з тим, що є, або ж робити ремонт, перепланування, втягуючись в паперову тяганину з органами влади і все це затягнеться не на один місяць. У нашому комплексі діє безкоштовна послуга перепланування.

По-третє набагато простіше робити ремонт. У новобудовах всі комунікації, труби, лінії, дроти, вже прокладені на момент здачі будинку в експлуатацію. Вставлені вікна, стіни і стелі рівні, тому потрібно все поштукатурити, покласти плитку і наклеїти шпалери, а на підлозі зробити стяжку і ламінат укласти, або ж обрати пакет з ремонтом. Цей процес теж займає час і гроші, але зате вам не потрібно буде займатися ще й демонтажем всього того, що є в приміщеннях вторинної нерухомості.

По-четверте у новобудові немає потреби утеплювати стіни. Зараз практично у всіх об’єктах житлової та первинной нерухомості додатково зовні утеплюють стіни. Якщо ви зважилися купити квартиру, зверніть увагу на новобудови, де ще в процесі будівництва були враховані потреби потенційних покупців, тому ізоляція на вищому рівні. Як у нашому будинку буде не тільки тепло, але ще і вдасться вам заощадити на оплаті за опалення, споживання якого набагато нижче, ніж у вторинній нерухомості.

По-п’яте Первинна нерухомість дозволить її господареві створити свій власний дизайн-проект інтер’єру , що не завжди можливо у вторинному об’єкті житла.

ЖБК «Злагода» - це сучасний житловий комплекс, який будується у Винниках по вул. Сахарова,16б. Квартира у нас - це нагода придбати те, що завершує образ міцної сім’ї – затишне та комфортне житло. А від тепер можливість стати власником новенької квартири стає ще доступнішою для Вас, оскільки впроваджено нові, зручні умови розтермінування.

Шанс придбати житло у нас має кожен, не прогавте його!!!

ЖБК «Злагода»


Теги: квартира, ЖБК Злагода, доступність, житло, якість
Останні новини:

Коментарі
avatar