Цьогорічний етап проекту «Школа успішних людей» завершать фестинами
11.05.2017 13:55

Минулого року Молодіжна рада при Винниківській міськраді за підтримки ГО "Школа мрій", ЛММГО «Золота молодь Винник» започаткували унікальний молодіжний проект «Школа успішних людей», який підтримали  Винниківська та Львівська міські ради.

Із нагоди завершення цьогорічного етапу  програми її випускники запрошують винниківчан на фестини (Історико-краєзнавчий музей міста Винники, 12 травня, початок  – 15.00).

«Винниківські десятикласники розпочали навчальний рік із квесту "Ніщо нас не ділить",  під час якого познайомилися та згуртувалися між собою, – розповів голова Молодіжної ради при Винниківській міській раді Назар Грицків. – Протягом року в кожній школі для десятикласників відбувалися зустрічі з успішними людьми, щоб почерпнути досвід,  якими ділилися письменники, журналісти, спортсмени, підприємці.

Навчальний рік завершується.  Разом із учнями винниківських шкіл ми вирішили зробити випускний "Школи успішних людей"  корисним.  Так і виникла ідея про фестини від випускників».

За інформацією організаторів, під час фестин відбудуться  майстер-класи, святковий ярмарок, концерт, вечірка. Буде і сюрприз – на фестини завітає спеціальний гість, ім’я якого наразі тримають у таємниці.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Назар Грицків, молодіжна рада, Школа успішних людей, фестини, Золота молодь
Останні новини:

Коментарі
avatar