Ансамбль «Карамель» присвятив батькам дві перемоги на конкурсі в Чернівцях (ВІДЕО)
15.05.2017 10:44

13 травня в місті Чернівці відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс із хореографічного мистецтва «Bukovuna-2017».

Зіркове журі, головою якого був Раду Поклітару, визначило переможців танцювального конкурсу серед колективів, які приїхали з багатьох міст України.

Два дипломи лауреатів І ступеня отримали учасники ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники.

Старша група ансамблю представила два танці – «Течія» і «Пробач» у номінації «Сучасний танець».

Хореографічна постановка «Течія», яку виконали шестеро дівчат, вразила журі пластичністю, емоційністю, запам’яталася насиченими акробатичними трюками і складною хореографією.

Не залишився непоміченим надзвичайно ніжний і проникливий танець «Пробач», який присвятили батькам, дякуючи за їхню турботу. Цією композицією «карамельки» привітали всіх матусь із Днем матері.

«Ми горді за наших вихованців, які доклали багато зусиль, щоб отримати два перших місця на такому престижному танцювальному конкурсі, – розповіли керівники «Карамелі» Христина Мелимук і Анастасія Селезньова. – Особливо було приємно отримати нагороди від зіркового голови журі Раду Поклітару. Кожне визнання професіоналами – стимул до ще більшої праці та створення нових сучасних композицій».

Лариса КУБСЬКА

Теги: ансамбль Карамель, фестиваль-конкурс, БДЮТ
Останні новини:

Коментарі
avatar