21 травня у Винниках відбудеться фестиваль сиру і бринзи
15.05.2017 15:39

У неділю, 21 травня, Винниківська міська рада та КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» запрошують на фестиваль сиру і бринзи, на якому сирні вироби будуть представляти майстри сироваріння із Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та ін. областей України.

Гості фестивалю матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських s коломийських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, львівську та покутську кераміку, ковані вироби.

Організатори фестивалю запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, лозоплетіння, ткацтва, художніх виробів із соломки та яворівських розписів, а також косівськими майстринями буде проведений майстер-клас із виготовлення сирних коників.

На фестивалі сиру і бринзи представлять концертну програму за участю вихованців Школи мистецтв, Народного дому, Будинку дитячої та юнацької творчості, КЦ «Дозвілля». Також перед винниківчанами та гостями міста виступлять учасники Міжнародного фестивалю духовної пісні «Достойно є…» з Румунії, Польщі, Східної України, Львова та Винник, солісти Національної опери, Валерій Підпалюк і Ірена Карська, кавер-гурт «Міглянц-оркестра».

Цікавим довершенням фестивалю стануть майстер-класи із приготування давніх і цікавих українських страв та їх дегустація.

Фестиваль сиру і бринзи


Теги: музей, концерт, сир, Фестиваль
Останні новини:

Коментарі
avatar