«Рух» із мінімальним рахунком здолав «Тепловик» із Івано-Франківська (ВІДЕО)
21.05.2017 20:27

У неділю, 21 травня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся поєдинок 32 туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги. Винниківський «Рух», який уже забезпечив собі підвищення в класі, приймав ФК «Тепловик-Енергію» з Івано-Франківська. Та винниківчани до цього ж ведуть виснажливу боротьбу за перше місце, тому для них зараз кожна гра є вирішальною.

Перед початком сьогоднішнього поєдинку у Винниках розпочалася дуже сильна злива. Але рівно о 17-ій годині злива припинилася (хоча протягом усього матчу дощ, то продовжував падати, то переставати).

Отож, команди вийшли на поле й розпочалася важка боротьба на мокрому й слизькому газоні.

Господарі кинулися атакувати, але гості вміло захищалися. На 6-ій хвилині мав можливість відкрити рахунок Андрій Баглай, та йому не пощастило. На 14-ій хвилині вже загрожував воротам гостей Борис Баранець, але також пробив невдало. На 18-ій хвилині пробивав Кінаш, і знову безрезультатно.

На 25-ій хвилині вже гості організували гостру контратаку, яку недозволеним прийомом зупинив Гурський, за що й отримав жовту картку від арбітра. Гості пробили штрафний удар, але так невдало, що м‘яч полетів у небо.

На 26-ій хвилині небезпечно атакував ворота суперників молодий Панасюк. Та йому також забракло трішки щастя.

А на 32-ій хвилині вже дуже небезпечно зіграли гості, які мали реальний шанс вразити ворота «Руху». Та м‘яч кулею прошмигнув уздовж лінії воріт винниківчан й покинув межі поля. В цьому епізоді футбольна фортуна, справді, посміхнулася господарям.

На 34-ій хвилині дуже добре виконав штрафний удар Кінаш, але воротар гостей у карколомному стрибку дістав м‘яч і перекинув його через поперечку. Господарі подали кутовий і Віталій Дмитрух вистрибнув найвище від усіх та пробив головою. Та знову м‘яч прошмигнув вище воріт. І на 43-ій хвилині господарі вкотре гостро атакували. Небезпечний епізод виник за участі Андрія Баглая та Віталія Дитруха, останній опинився з м‘ячем поблизу воріт гостей. Та захисники франківців ціною неймовірних зусиль відвели загрозу.

У другому таймі мав стовідсоткову нагоду відзначитися один із кращих в команді гостей – Худоб‘як. Та на 48-ій хвилині йому не пощастило. На 59-ій хвилині гості знову дуже гостро атакували, але ситуацію в цьому епізоді холоднокровно розрядив Віталій Дмитрух.

Тим часом погода й далі «взялася за своє» - злива розпочалася з новою силою. Футболістам стало ще важче боротися. Та підопічні Руслана Мостового, яким не можна відступати, щоб не відстати в перегонах за перше місце, наполегливо йшли вперед. І на 69-ій хвилині всі їхні зусилля нарешті втілилися в гол. Це Борис Баранець наблизився до воріт суперника й з близької відстані пробив повз їхнього воротаря у ближній кут – 1:0!

Під проливним дощем обидві команди й далі відчайдушно боролися на полі. Гості робили все, щоб відігратися. Винниківчани атакували, щоб остаточно «зняти всі питання» стосовно своєї перемоги. Але більше голів у цій грі не було.

Отож, чергова, дуже важка, перемога «Руху», який продовжує боротьбу за перше місце в чемпіонаті.

Тепер на «Рух» чекає важкий виїзд в Одесу, де 27 червня винниківчани зіграють із ФК «Реал-Фарма».

У Винниках наступний матч «Рух» зіграє 2 червня. Це буде гра останнього туру, у якому винниківчани прийматимуть «Енергію» з Нової Каховки.

Більше відео можна преглянути у відеогалереї нашого сайту.

«Рух» (Винники) – «Тепловик-Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 1:0

32 тур. 21.05.2017. Винники, стадіон імені Богдана Маркевича. Арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків); 500 глядачів

Голи: Б.Баранець, 69

«Рух»: Дяченко, Білий, Гурський (кап.), Дмитрух, Габовда, Гр.Баранець, Кінаш, Б.Баранець, Баглай (Зубар, 46), Панасюк (Кікоть, 62), Бохашвілі (Омельченко, 84)

«Тепловик-Прикарпаття»: Вульчин, Громоляк, Приймак, Прошак, Бочкур, Боришкевич (кап.), Януш, Бойко, Дербах (Денега, 61), Гапончук, Худоб’як

Попередження: Гурський, 23 - Худоб'як, 73