Танцювальний колектив «Браво» з Чишок отримав звання зразкового (ВІДЕО)
29.05.2017 15:48

Понад сто юних танцюристів займаються в колективі «Браво», що створений п’ять років тому в селі Чишки. Засновником і керівником танцювального колективу є Ірина Заремба – вихованка КЦ «Дозвілля» м. Винники, учасниця шоу-балету «Атлантік», танцівниця балетів Людмили Ясінської та Ляни Новак.

Звання зразкового – результат плідної праці керівника та вихованців колективу протягом п’яти років. За цей час «Браво» ставав лауреатом багатьох фестивалів і конкурсів, зокрема – І Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Music Start» (лауреат ІІІ ступеня), хореографічного фестивалю «Барви дитинства» (лауреат І, ІІ, ІІІ ступенів), міжнародного телевізійного фестивалю «Вогні Львова» (І премія) та інших. Також колектив радо відгукується на пропозиції виступити на благодійних фестивалях і концертах.

Минулий рік був особливо насиченим – старші групи брали участь у зйомках різних кліпів та мюзиклу «Країна Задзеркалля», виступили на конкурсі краси та таланту «Міні-міс та міні-містер Львів-2016».

У 2017 році молодша група колективу «Браво» стала учасником телевізійного кастингу «Україна має талант. Діти».

У репертуарі колективу понад тридцять танців (переважно сучасна хореографія).

На суд комісії «Браво» представило танці «M&m’s», «Чотири стихії», «Крок вперед» і «Маска».

«Голова комісії – директор обласного центру народної творчості Роман Береза – відзначив техніку виконання рухів, дотримання правил сучасної хореографії, – розповіла художній керівник танцювального колективу «Браво» Ірина Заремба. – Також дуже хвалили масовий танець «Чотири стихії». Ми йшли до цього звання всі п’ять років! Дякуємо за підтримку голові Давидівської об’єднаної територіальної громади Володимиру Керницькому, начальнику відділу культури та інформаційної політики Давидівської об’єднаної територіальної громади Христині Кучак, а також батькам наших бравенят».

Лариса КУБСЬКА

Теги: танцювальний колектив, Чишки, ансамбль Браво
Останні новини:

Коментарі
avatar