Винниківчан просять долучитися до вибору назви новоствореного духового оркестру (ВІДЕО)
30.05.2017 17:21

Духовий оркестр створено у лютому цього року. Дебютний виступ відбувся на звітному концерті Школи мистецтв.

Новостворений колектив виконав три музичні композиції – «Гей ви, стрільці січовії», «Бодай ся когут знудив», «Парк». Духовий оркестр пропагуватиме музичну спадщину та музику сучасних українських композиторів.

Керівник оркестру – викладач відділення духових інструментів ЛДШМ № 9 Іван Андрухів. Початковий виконавський склад – двадцять два музиканти.

«Такої кількості ще трішки замало для духового оркестру, – каже директор Школи мистецтв Ярослав Харун. – Ми плануємо збільшити кількісний склад новоствореного колективу і ввести нові інструменти - тромбони, флейти та ін., які збагатять звучання оркестру».

Про ідею створення духового оркестру розповів заступник міського голови Винники Богдан Шустер: «Прагнення мати у місті власний оркестр підкріплене часом і необхідністю. Адже, коли у Винниках відбуваються важливі події, ми змушені запрошувати для виступів духові оркестри інших населених пунктів. У Ярослава Харуна давно була мрія створити оркестр у Винниках. Від доклав до його появи багато зусиль, зібрав музикантів, інструменти. І результат того вартує».

За інформацією Ярослава Харуна, колектив, крім того, що працює над кількісним і якісним розвитком, обдумує назву для духового оркестру. Винниківчан також просять взяти участь у цьому процесі. Обіцяють вибрати таку назву, яка буде найбільш креативна та милозвучна. Свої пропозиції, щодо назви колективу, читачі сайту можуть надавати у коментарях до допису групи «Винники Plus» у Facebook.

Лариса КУБСЬКА

Теги: школа мистецтв, духовий оркестр, назва колективу
Останні новини:

Коментарі
avatar