У бібліотеці для дітей буде «Туристичне літо – 2017»
01.06.2017 14:28

Микола Тинкалюк

Щороку для читачів та усіх діточок, які залишаються на канікулах удома, працівники бібліотеки-філії № 35 у Винниках пропонують цікаву програму.

Тема на літні канікули одна для усіх бібліотек Централізованої бібліотечної системи для дітей міста Львова. Цього року – «Туристичне літо» – компаратив-проект, який присвячений Міжнародному року сталого туризму в інтересах розвитку, що відбудеться під гаслом «Мандруйте, дивіться, порівнюйте».

У програмі туристичного літа – уявні тури країнами світу, зустрічі з мандрівниками, туристичні інтернет-розвідки, укладання веб-маршрутів для цікавих подорожей.

«Ми запрошуємо винниківських діточок мандрувати з нами, – каже завідувач бібліотеки для дітей Олександра Толоченко. – Протягом літа буде дуже багато цікавинок для малечі. Зокрема, 6 червня пропонуємо долучитися до фотоподорожі, яку з нами проведе відомий фотомитець-мандрівник, винниківчанин Микола Тинкалюк. Він покаже фотовиставку «Від Індії до Китаю», яку доповнить цікавими розповідями, поділиться враження від перебування у цих країнах».

Лариса КУБСЬКА

Теги: мандрівка, Микола Тинкалюк, бібліотека, діти, фотоподорож
Останні новини:

Коментарі
avatar