Винники святкували День захисту дітей
01.06.2017 18:24

Сьогодні, 1 червня, біля пам’ятника Незалежності України відбулося свято до Дня захисту дітей, яке організувала ЛММГО «Золота молодь Винник» за підтримки міських рад Винник і Львова.

За традицією, святковий захід розпочали з конкурсу малюнка на асфальті. Тема цьогорічного арт-змагання – «Моя сім’я». Такий вибір теми охопив відразу два свята, які сьогодні відзначають, – День захисту дітей і Всесвітній день батьків.

Винниківські малюки активно взялися за кольорові кредки, формулюючи за їх допомогою своє бачення родини. Малюнки вийшли веселі та яскраві. Найкращі художники отримали за свою творчу працю призи.

Депутат Винниківської міської ради Софія Маркевич нагородила переможців дитячого футбольного турніру «Кубок вуличних команд», який сьогодні відбувся на стадіоні імені Богдана Маркевича, грамотами і медалями. Перше місце на цьому турнірі отримала команда «Піраміда», капітаном якої був Юрій Сава. Зібрав команди для футбольного турніру Дмитро Миханів.

Організатори дитячого свята розповіли і про проект, який «Золота молодь» розпочала спільно з управлінням культури Львівської міської ради, – «Молодіжні напрями культури».

«За цим проектом у Винниках протягом літа на різних локаціях будуть гостювати герої книги «Бурдебач» письменниці і журналістки Олени Лань», – розповіла представник ЛММГО «Золота молодь Винник» Анастасія Пришляк.

Під час свята, що тривало з 15.00 до 18.00, відбулися майстер-клас із ліплення з пластиліну, танцювальні флешмоби, караоке, конкурси, ігри... Діткам розмальовували обличчя, вони мали можливість сфотографуватися у костюмах казкових героїв, лунали веселі дитячі пісні.

На святі були присутні головний спеціаліст відділу молоді управління молоді і спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Юрій Гладкий, заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Золота молодь Винник, свято, день захисту дітей
Останні новини:

Коментарі
avatar