Під час міжнародного семінару відбувся турнір з пляжного корфболу на Винниківському озері
03.06.2017 22:20

Учасники міжнародного семінару з корфболу, що розпочався 2 червня у Винниках, сьогодні передислокувалися на Винниківське озеро.

Перший день роботи заходу був присвячений різним аспектам розвитку корфболу, обміну досвідом між учасниками – вчителями фізичної культури.

Організатори міжнародного семінару мали на меті під час другого дня приділити увагу практичним заняттям. Тому вони запросили учасників спробувати свої сили у пляжному корфболі.

«Минулого року вперше в Україні ми організували турнір з пляжного корфболу, – зазначив голова Львівської обласної федерації корфболу Валерій Підпалюк. – Цього року турнір проводиться вдруге. Аби визнати цей вид спорту в Україні, нам потрібно залучити щонайменше 14 областей. Ми активно працюємо над цим. Такі змагання, які сьогодні відбулися на Винниківському озері, – популяризація цього видовищного виду спорту, а для вже сформованих команд – гарна нагода поєднати відпочинок на свіжому повітрі зі захоплюючою грою».

Про особливості пляжного корфболу розповів тренер Віктор Батяла,  який звернув увагу на те, що такий вид корфболу хоч і виглядає нескладним, але насправді вимагає доброї фізичної підготовки, бо бігати по піску важко. Проте діти задоволені, бо  фізичну втому компенсували емоції та динамічна боротьба.

У турнірі з пляжного корфболу взяли участь команди Львова, Дрогобича, Бартатова, Острівця та дві команди з Винник (СЗШ № 29 і №47).

Перемогла команда винниківської СЗШ № 47 «Жупан». Друге місце здобула команда з Бартатова, третє – команда с. Острівець Івано-Франківської області.

Завтра роботу семінару завершать Фестивалем корфболу, що відбудеться на стадіоні на вулиці Стрілецькій у Винниках.


Теги: винниківське озеро, корфбол, Валерій Підпалюк, турнір
Останні новини:

Коментарі
avatar