«Усі житлові райони Винник потребують системи водовідведення», - інженер Роман Мартинець
07.06.2017 17:24

Сьогодні, 7 червня, у приміщенні Винниківської міської ради відбулася чергова нарада щодо відведення дощівки з районів низинної житлової забудови Винник. Зокрема, посадовці міськради та проектанти обговорювали проблеми з водовідведенням із вулиць Сагайдачного, Котермака та інших.

Про результати наради розповів головний інженер проекту ремонту вулиці Сагайдачного у Винниках Роман Мартинець (на фото – ліворуч).

- Пане Романе, чи були внесені зміни в згаданий проект. Адже під час попередньої зустрічі посадовців і інженерів було наголошено на тому, що під час сильної зливи системи водовідведення не дають собі ради з дощівкою, яка в результаті заливає помешкання людей в низинній частині  Винник? Тому саме на вас і ваших колег і  було покладено завдання знайти додаткові шляхи розв‘язання цієї проблеми.

- Ми ще раз додатково вивчили це питання й дійшли висновку, що проект водовідведення вулиці Сагайдачного не потребує жодних додаткових змін. У ньому всі розрахунки – правильні. Потребують таких проектів із водовідведення прилеглі до неї вулиці. Адже саме з них вода заливає вулицю Сагайдачного. І, насамперед, це стосується вулиці Котермака.

- Проблема водовідведення дощівки існує у всій низинній частині Винник, чи не так?

- Так. Ця проблема виникла не сьогодні, вона, як я розумію, у Винниках існує десятки років. А виникла вона через хаотичність забудови згаданого житлового району. А ще багато його мешканців дозволяють собі на власний розсуд будувати огорожі, господарські будівлі гаражі. Зрештою, люди розбивають квітники чи засаджують кущами або плодовими деревами прилеглі до їхніх садиб території. І їх зовсім не хвилює, що там повинен був пролягати водовідвідний рів. Усі мережі, якими колись вода відходила з цього мікрорайону, перекриті, засипані, забудовані. Тому тепер потрібно все це відновлювати, бо в іншому випадку тамтешніх мешканців дощові й талі води підтоплюватимуть завжди. Ось у чому головна проблема.

Пан Роман Мартинець також наголосив, що всі райони Винник потребують системи водовідведення, не зважаючи на те, чи це верхня або нижня частина міста.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: вулиця Котермака, водовідведення, Нарада, Роман Мартинець, вулиця Сагайдачного, міська рада
Останні новини:

Коментарі
avatar