У Винниках завершився VI міжнародний проект «Твори добро» (ФОТО/ВІДЕО)
09.06.2017 13:58

Сьогодні, 9 червня, у Винниках завершився VI міжнародний проект «Твори добро». Його організатором виступила Винниківська санаторна школа-інтернат, а брали в ньому участь, окрім, господарів, представники навчальних закладів із Канева, Дмитрович (Львівщина), Костянтинівки (Донеччина), з Миколаївської області (Погорілецька школа-інтернат), а також школярі з Нідерландів і Польщі.

Із 5 до 9 червня діти разом працювали, відпочивали, бували на екскурсіях, брали участь у спортивних змаганнях, квестах. А ще діти спільно з педагогами займалися озелененням Винник, допомагали потребуючим винниківчанам.

За цей період діти з України, Польщі й Нідерландів встигли здружитися. Цікаво, що вони не відчували й мовного бар‘єру, розуміли один одного, як кажуть, із півслова. Тому й сьогоднішнє прощання виявилося трішки сумним і, водночас, зворушливим. І польські учні, і школярі з Нідерландів, і українці вразили всіх запальним виконанням українських пісень! А учні з Нідерландів подарували кожному, хто був присутнім на церемонії закриття цьогорічного проекту «Твори добро», гарний сувенір.

Директор Винниківської школи-інтернату Лілія Свистович нагородила всіх учасників проекту Почесними грамотами.

«Своїм перебуванням у Винниках ви всі, учасники й організатори цьогорічного проекту «Твори добро», буквально заполонили наше місто аурою добра, тепла й позитивними емоціями, - зазначив у своєму виступі міський голова Винник Володимир Квурт. – Тому я щиро дякую вам усім за добро й чудовий настрій. Ваше перебування у Винниках запам‘ятається всім винниківчанам виникненням ще однієї легенди. А наше місто оповите різними легендами. І тепер буде ще одна, про яку вже оповідають люди. А саме: винниківським лісом прогулювалися дуже гарні молоді хлопці й дівчата з портретом керівника одного із закладів Винник. Звичайно, це жарт. Але, якщо без жартів, то ми завжди чекаємо на вас у Винниках. Ми завжди раді вас усіх тут бачити».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Твори добро, міжнародний проект, школа-інтернат
Останні новини:

Коментарі
avatar