Юні шахісти з Винник – переможці шахових турнірів у Городку і Брюховичах
12.06.2017 11:25

Учорашній день, 11 червня, виявився вдалим для вихованців Винниківської шахової школи «Black & White». Юні шахісти під керівництвом тренера Тараса Гися взяли участь у двох турнірах.

У Городку інтелектуали змагалися за перемогу в турнірі, який присвятили Дню захисту дітей. Вихованець винниківської шахової школи Юрій Йонка виборов друге місце у віковій категорії 2008 рік і молодші, набравши 6, 5 очок.

У неділю завершився і бліцтурнір «Відкрита першість української академії лідерства», що відбувся в Брюховичах. Він приніс перемогу винниківчанці Ярині Ожайській. Вона була найсильнішою серед дівчат. Гарну гру показав Маркіян Надворний. Він хоча і не отримав перемогу і став у підсумку дев’ятим, але виграв партії з першорозрядниками.

«Гарною грою потішила моя вихованка Даринка Єдинак, – розповів тренер Шахової школи «Black & White» (Винники) Тарас Гись. – Вона взяла участь у Чемпіонаті України з шахів і набрала 5,5 очок. Наша перспективна шахістка зайняла підсумкове 7-ме місце. Програла, але отримала неоціненний досвід боротьби зі сильними суперниками. На чемпіонаті області стала четвертою, а на чемпіонаті України – 7. Приємно бачити, що наша праця дає позитивні результати».

Незважаючи на канікули, Винниківська шахова школа продовжує працювати. За словами Тараса Гися, його вихованці протягом літа будуть підвищувати свій рівень, вдосконалювати майстерність, готуватися до нових турнірів і перемог.

Лариса КУБСЬКА

Теги: переможці, школа, турнір, Тарас Гись, шахи
Останні новини:

Коментарі
avatar