Проблема з порушниками паркування автотранспорту і бездіяльністю патрульної поліції у Винниках (ФОТО)
12.06.2017 13:27

Чому патрульна поліція у Винниках ігнорує правопорушення водіїв при паркуванні  транспортних засобів у місті. З таким запитанням звернувся у своєму листі до редакції сайту «Винники Plus»  читач Назар.

Подаємо повний текст цього листа:

«У нашому місті існує гостра проблема з культурою паркування і бездіяльністю поліції. Сьогодні я зіткнувся з ситуацією, коли на перехресті вулиць Галицька-Сахарова в безсосередній близькості до повороту був припаркований ряд автомобілів. Таким чином вони обмежували видимість і створювали аварійну ситуацію. Повз проїжджала патрульна машина поліції. Бачачи правопорушення і зауваживши, що водії не можуть безпечно виїхати з вулиці Сахарова, вони проігнорували це правопорушення і спокійно продовжили своє патрулювання. 

Таких прикладів вдосталь. Ні водії, ні пішоходи не можуть безпечно пересуватись вулицями нашого міста через халатність поліції і деяких байдужих водіїв. Зовсім недавно на переході навпроти міської ради збили маленьку дівчинку, а все тому, що водії паркуються впритул до пішохідного переходу, обмежуючи видимість іншим водіям. І ті не знають, чи пішоходи почали рух через перехід, чи ні. Та навіть після того, як уже сталось непоправиме горе, ситуація не змінилась! 

Надіюсь побачити на вашому сайті статтю про цю наболілу проблему. І наше місто стане кращим».

Далі без коментарів, тільки фото.


Теги: поліція, Правопорушення, паркування
Останні новини:

Коментарі
avatar