Подробиці резонансного розбійного нападу у Винниках
12.06.2017 19:08

Розбійний напад

Як ми вже повідомляли, 11 червня, на вулиці Винниченка у Винниках було скоєно резонансний розбійний напад на приватне помешкання.

Редакції сайту «Винники плюс» стали відомі деякі подробиці цього резонансного злочину.

Отож, стало зрозуміло, що злочинці готувалися до цього розбійного нападу протягом тривалого часу. Перед тим, як піти на злочин, бандити отруїли собаку господаря. Коли вже пса не було, то злочинці проникли звечора на подвір‘я й чекали нагоди, щоб потрапити до будинку. І такий шанс вони отримали, коли в неділю зранку господар вийшов із хати. Один із злочинців несподівано вдарив його чимось важким у голову. Можливо, цим предметом був пістолет. Далі бандити разом із господарем, який намагався чинити фізичний опір розбійникам, зайшли в будинок. Власникові будинку пощастило вирватися від них на балкон і покликати людей на допомогу. Сусід потерпілого  почув ці крики й викликав поліцію.

Та допоки правоохоронці приїхали, то злочинці встигли прихопити грошей (долари, євро, злоті) і втекти. Відеокамера сусіда зафіксувала двох осіб, які вибігли з подвір‘я й втекли врізнобіч.

Також потерпілий повідомив, що бандити мали балаклави, були озброєні пістолетом і ножем, користувалися рукавичками.

Поліцейські розшукують злочинців. Також стало відомо, що потерпілий є викладачем одного з львівських вишів.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: поліція, злочинці, вулиця Винниченка, розбійний напад
Останні новини:

Коментарі
avatar