«Правоохоронці закликають винниківчан під час літніх відпусток не залишати свого майна без нагляду», - Мар‘яна Труш
16.06.2017 11:52

Мар‘яна Труш

Ось і настав такий довгоочікуваний період літніх відпусток. Багато винниківчан у цей період відпочиватимуть у різних регіонах України та за її межами. Та саме в цей час активізують свою злочинну діяльність різноманітні злодії й бандити. А виділяються серед них, насамперед, квартирні крадії. Адже виїжджаючи на відпочинок, багато людей залишають свої квартири та будинки надовго без нагляду. Знаючи про це, зловмисники під час тривалої відсутності господарів, проникають у їхні помешкання й скоюють крадіжки. Про те, як вберегти майно від злодіїв, розповідає представник Личаківського ВП міста Львова, старший лейтенант Мар‘яна Труш (фото).

«Звичайно, найкраще  зберегти свої квартири, будинки й інше майно від злочинних посягань, найнявши для цього працівників охоронних фірм, - мовить Мар‘яна Труш. – Але є багато інших способів, щоб зберегти майно на час відсутності господарів. Насамперед, ніколи не розповідайте малознайомим людям про свої плани на відпочинок. У разі вашої відсутності домовляйтеся зі своїми рідними чи сусідами про те, щоб вони наглядали за вашим майном. Краще було б гроші, цінні речі, документи  на час вашої відсутності передати на зберігання рідним або ж добрим знайомим людям, яким ви повністю довіряєте. Якщо ви мешкаєте на першому поверсі, то вікна й балкон бажано заґратувати. Було б добре, щоб власники помешкань обладнали їх металевими вхідними дверима з посиленою дверною коробкою. І, звичайно, звучить уже банально, але деякі люди продовжують залишати ключі від свого помешкання під килимком на сходовій клітці. Цього робити не можна».

Мар‘яна Труш також наголосила, що в разі виявлення підозрілих осіб, які вештаються біля будинків і квартир, треба негайно зателефонувати за номером – 102. Адже це можуть бути квартирні злодії, які вишукують чергову жертву.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Мар‘яна Труш, злочин, кримінал
Останні новини:

Коментарі
avatar