Олександр Іванов завершив співпрацю з винниківським «Рухом» (ВІДЕО)
16.06.2017 17:09

Олександр Іванов

Футбольний клуб «Рух» (Винники) і тренер-консультант, заслужений тренер України, Олександр Іванов за взаємною згодою сторін припинили співпрацю.

Вклад 51-річного фахівця у розвиток винниківського футбольного клубу «Рух» переоцінити складно. Олександр Михайлович Іванов, працюючи на посаді тренера-консультанта, неабияк долучився до професійного становлення «рухівців», які відразу з дебюту серед професіоналів упевнено стрибнули з Другої ліги до Першої. Чималий досвід фахівця, його вміння підказати молодшим за віком головним тренерам команди правильні ходи під час складних ситуацій, ретельне вникання у тонкощі та нюанси футбольної гри – все це принесло чималу користь «Руху», який у тому числі і завдяки порадам та науці Олександра Михайловича постійно прогресує.

Вихованець СДЮШОР «Металіст» і УФК № 1 Олександр Іванов під час кар’єри футболіста найбільше запам’ятався за виступами за «Металіст», кольори якого він захищав із 1982-го до 1991-го року. У харківській команді в різних турнірах провів 134 матчі, діяв на позиції півзахисника. Володар Кубка СРСР 1988-го року, в якому грав в тому числі і у фінальній зустрічі. У сезоні-1988/1989 став учасником матчів розіграшу Кубка володарів кубків (4 гри, 165 хвилин на полі).

1991-го року перейшов у фінський «ТПС» (Турку), з яким того ж року завоював національний кубок, після чого грав за інший клуб з Турку «Турун Товеріт». Крім того, виступав за різні команди українських футбольних ліг, а також був легіонером у Росії та Угорщині.

Олександра Іванова свого часу залучали до ігор збірної УРСР. Там він став переможцем Всесоюзних молодіжних ігор (1982), Спартакіади народів СРСР (1986). 1986-го року завдяки успіху збірної УРСР усі українські футболісти отримали звання «Майстер спорту СРСР».

З 1998-го до 2001-го працював тренером у харківському «Арсеналі». З 2003-го до 2014-го перебував у тренерському штабі харківського «Металіста», також був заступником директора дитячої академії «Металіст» і тренером молодіжної команди.

2014-го року разом із головним тренером харків'ян Мироном Маркевичем перейшов на роботу до дніпропетровського «Дніпра», де отримав посаду старшого тренера. Саме Мирон Богданович і порадив вдатися до послуг Олександра Михайловича представникам винниківського «Руху».

Футбольний клуб «Рух» щиро дякує Вам, Олександре Михайловичу, за ту велику допомогу та неоціненний досвід, який Ви передали нашому колективу! Бажаємо Вам подальших успіхів у тренерській кар’єрі та завжди готові дослухатися до Ваших порад!

ФК «Рух»

Пропонуємо преглянути відеозапис інтерв'ю Олександра Іванова, яке він дав прес-службі винниківського «Руху» і сайту «Винники Plus» 1 вересня 2016 року.


Теги: Олександр Іванов, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar