Дарина Артищук підкорила журі міжнародного конкурсу піснею польською мовою
20.06.2017 11:54

Винниківчанка Даринка Артищук взяла участь у XXIV Міжнародному конкурсі «Марія Конопницька – дітям та молоді».

Даринка навчається у СЗШ № 24 міста Львова, що носить ім’я відомої польської поетеси. Саме в цьому навчальному закладі з польською мовою викладання багато років поспіль – із 1993 року – відбувається міжнародний конкурс, участь у якому беруть школярі українських шкіл і загальноосвітніх закладів Польщі.

На конкурсі визначають кращих у трьох номінаціях: категорія декламації (вірші М. Конопницької), категорія співаної поезії (пісенна – на вірші М. Конопницької), категорія малюнку за мотивами віршів М.Конопницької.

Дарина Атищук зайняла друге місце в номінації співаної поезії. Вона виконувала пісню на слова вірша М.Конопницької «Пішла би я на край світу».

Даринка неодноразово перемагала на українсько-польському конкурсі, причому – в різних номінаціях. У 2013 р. ця талановита дівчинка отримала третє місце в категоріях «Співана поезія» і «Малюнок», а в 2014 р. – перше місце в категорії «Декламації» та друге місце в категорії «Малюнок за мотивами віршів М. Конопницької».

До слова, винниківчанка Даринка Артищук із п’яти років займається і вокалом, і танцями у КЦ «Дозвілля», є переможницею багатьох конкурсів і фестивалів.

Лариса КУБСЬК

Теги: пісня, конкурс, поезія, Дарина Артищук, польська мова
Останні новини:

Коментарі