Театр пісні «Первоцвіт» КЦ «Дозвілля» отримав найвищі нагороди на всеукраїнському конкурсі талантів
20.06.2017 13:42

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Талановита молодь України-2017» зібрав у Палаці культури імені Гната Хоткевича обдарованих дітей, які показали свої вміння у багатьох номінаціях.

Юні винниківчанки, які займаються в Театрі пісні «Первоцвіт» у КЦ «Дозвілля», не залишилися непоміченими фаховим журі. Їх відзначили найвищими нагородами у номінації «Вокальне мистецтво» (естрадний вокал).

Перше місце здобула Яна Ручинська. Володарками другого місця стали Дарина Артищук та Вікторія Порада, а третього – Софія Брилінська та Віра Павлів.

За умовами конкурсу, дівчатка співали наживо по дві різнопланові пісні. «Не відступлю», «Я молюся за тебе», «Літній дощ», «Лялька», «Україночка», «Я татова донечка», «Розкажу про Україну», «Над землею тумани», «Солдатські матері» і «Квітка-розмарія» – пісні, які вдало підібрала для вихованок керівник Театру пісні «Первоцвіт» Ірина Шалата.

Завдяки цікавому репертуару, професійному виконанню, артистизму юні винниківчанки отримали високі нагороди.

«Хочу поякувати керівникам КЦ «Дозвілля» Тетяні та Ігорю Патерам, а також батькам за спільну працю та підтримку, – зазначила Ірина Шалата. – Зараз у Театрі пісні «Первоцвіт» займається п’ятнадцять учнів, для яких участь і перемоги в конкурсах і фестивалях – неоціненний досвід для розвитку, впевненість у собі. А для мене – як керівника – можливість побачити рівень інших вокалістів, порівняти зі своїми учнями, фахово удосконалюватися».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Ірина Шалата, кц Дозвілля, конкурс, пісня, естрада
Останні новини:

Коментарі
avatar