«Бандити перекинули господаря через вікно й вимагали в нього гроші», - Рустам Казімов
21.06.2017 12:59

Сайт «Винники плюс» неодноразово розповідав про кримінальні події у Винниках. Багато епізодів, пов‘язаних із криміналом, пам‘ятає колишній начальник Винниківського відділення міліції Рустам Казімов. Сьогодні його розповідь про жорстоку банду, яка діяла у Винниках у 90-ті роки минулого століття.

«Нам стало відомо про розбійний напад на власника однієї з квартир на вулиці Кільцевій у Винниках, - розповідає Рустам Казімов. – З‘ясувавши подробиці цього нападу, правоохоронці вжахнулися. Бандити, вимагаючи грошей і коштовностей, перекинули господаря через вікно й погрожували його скинути з 7 поверху! «Давай гроші, бо в іншому випадку скинемо тебе й усі вважатимуть твою смерть нещасним випадком»! - лякали вони свою жертву. Усі злочинці були або винниківчанами, або мешканцями сусідніх сіл. Тому ми їх усіх дуже швидко заарештували».

А далі, зі слів колишнього правоохоронця, події розвивалися ще несподіваніше. Усі бандити сиділи в СІЗО, а їхній «зверхник» уже наступного дня розгулював Винниками й зверхньо розповідав усім, що, мовляв, купив усіх ментів.

«Зважаючи на особу цього бандита, зараз він уже покійний, але свого часу  наробив дуже багато біди, я особисто звернувся до прокурора, - продовжує розповідь пан Казімов. – Адже на совісті цього нелюда вбивства двох жінок, сиротами залишились їхні діти. Прокурор зреагував негайно, тому ще через день, на подив бандита, ми одягнули на його руки кайданки. А ще більшим було здивування слідчого, який вів справу про згаданий розбійний напад, коли цього бандюгу ми знову привезли до райвідділу. Адже це він його й відпустив з-під варти».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Рустам Казімов, кримінал
Останні новини:

Коментарі
avatar