У бібліотеці для дорослих відбулися входини після ремонту
22.06.2017 16:57

Бібліотека-філія № 34 ЦБС для дорослих, без сумніву, йде в ногу з часом, розширюючи не тільки напрями діяльності, а й варіанти організації заходів.

Сьогодні, 22 червня, відбулися входини в бібліотеку для дорослих міста Винники – символічно перед входом встановили двері, які святково прикрасили. Кожен, хто завітав на входини, був приємно вражений увагою до громади, яку вкотре продемонстрували організатори.

Про завершення ремонту бібліотеки, проекти, які втілені в життя, співпрацю з владою, громадськими організаціями, закладами міста розповіла завідувач бібліотеки-філії Ірина Андрухів, подякувавши міському голові Винник Володимиру Квурту, його заступнику Богданові Шустеру, ініціатору створення громадського проекту «Якісний простір для розвитку особистості і реалізації громадських ініціатив у бібліотеці-філії №34 ЦБС для дорослих м. Львова Валерію Підпалюку та ін.

За гарною традицією, оновлене приміщення після ремонту освятив і благословив отець Орест Чекан.

Щирі слова щодо важливості дієвої бібліотеки для Винник, побажання розвитку та вдалого пошуку нових проектів і можливостей прозвучали від міського голови Володимира Квурта.

Поділилася враженнями від ефективної співпраці бібліотеки з владою, громадою директор ЦБС для дорослих міста Львова Любов Цяпало.

Гарними патріотичними піснями обдарували присутніх учасники вокального ансамблю «Винниківчани» Народного дому міста Винники.

Родзинкою входин стала презентація творчості молодої винниківської письменниці та художниці Ярини Каторож, яка, за словами Ірини Андрухів, виросла у цій бібліотеці. Дівчина розповіла про свою нову книгу «Стожар», а також поділилася ілюстраціями до цього роману і до поетичної збірки «триКУТник» Богдана Кухти.

На входини підготували ще один цікавий захід. О 19.30 відбудеться перегляд фільму «Казка казок» (Італія, режисер – Маттео Ґарроне).

Як повідомила Ірина Андрухів, бібліотека-філія № 34 долучилася до Фестивалю європейського кіно, який організовує Українська бібліотечна асоціація спільно з кінодистрибуторською компанією «Артхаус Трафік» на замовлення Представництва ЄС в Україні. Перегляди фільмів тепер відбуватимуться щочетверга.

Лариса КУБСЬКА

Теги: входини, співпраця, громадський простір, бібліотека
Останні новини:

Коментарі
avatar