Стартує мегапроект «Event-платформа» від команди «Це Винники, друже!»
22.06.2017 12:47

Спортивний майданчик, що на вулиці Стрілецькій, команда «Це Винники, друже!» побачила у креативному ракурсі. Відкинувши традиційні підходи до організації дозвілля, молодь створила проект event-платформи, що стартує завтра, 24 червня, о 18.00.

Відкриватимуть локацію для молоді, що працюватиме до вересня протягом п’ятниці-неділі щотижня, за участю львівських гуртів «Dizex Band» і «Рибонька», винниківського гурту «BeatRag». Також відбудуться показ короткометражного фільму, фаєр-шоу, змагання з тенісу та настільного футболу, виступи людей, які хочуть показати свої таланти Винникам.

Усі етапи створення проекту – від ідеї до втілення її в життя – робота команди «Це Винники, друже!», яку підтримали місцеві підприємці.

«Ідея event-платформи ніде не запозичена, вона була на поверхні, – розповів співзасновник команди Віталій Мельник. – Ми бачили, що молодь немає де відпочивати, чим займатися. А трішки старші люди заклопотані пошуками роботи, оплатою комуналки та іншими проблемами. Я зрозумів, що потребою часу є показати людям, як можна відпочивати, розвиватися, рухатися вперед, внести в життя краплю позитиву. Це є в основі проекту event-платформи».

Нестандартна локація міститиме кілька зон – dj-зону, основну зону, музичну зону з фортепіано, а також працюватиме вуличний університет, метою якого є показати, що крім традиційної освіти, важливим є саморозвиток завдяки неформальній освіті.

Лариса КУБСЬКА

Теги: саморозвиток, молодь, Event-платформа, відпочинок, локація
Останні новини:

Коментарі
avatar