Нарада у міського голови Винник
26.06.2017 21:27

У понеділок, 26 червня, міський голова Володимир Квурт провів нараду щодо спорудження водо- та каналізаційних мереж у Винниках.

Окрім працівників Винниківської міськради та комунальних підприємств (заступник міського голови Богдан Шустер, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, керівники МКП «Добробут» Павло Венгринович, МКП «Винниківське» Олег Горінь, спеціаліст ВМР Сергій Млинко) на нараді були присутні й колишні посадовці ВМР. А саме: Василь Дутка, Теодор Гудзяк, Петро Павлентій, Петро Дзьоба, Сергій Булич, Стефан Оліяр.

«Я запросив вас для того, щоб почути ваші думки стосовно будівництва в нашому місті каналізації та мереж зливу дощівки, - звернувся до всіх присутніх мер Винник Володимир Квурт. – Адже багато з колишніх винниківських посадовців свого часу брали участь у вирішенні цих питань. На жаль, зараз з‘ясувалося, що безліч документації щодо будівництва та експлуатації каналізаційних мереж втрачені. Тому сьогодні нам дуже важко розібратися з цим. Трапляється так, що частину мережі ми виявляємо, а згодом вона зникає. А під час проектування нових мереж ми натрапляємо на діючі або вже зруйновані. Це стосується не лише мереж зливу рідких нечистот і дощівки. Такі ж ситуації постійно трапляються й під час спорудження та обслуговування водогонів. Тому ми б хотіли отримати інформацію з цього приводу й від колишніх посадовців. Бо на всі проекти й роботи витрачаються бюджетні кошти. І прикро, коли з‘ясується, що якийсь із проектів виготовлять удруге. Й двічі витратимо кошти на це. У нас уже був випадок, коли після виготовлення документації один із колишніх керівників Винник заявив, що в нього є цей проект. На жаль, він його нам передав уже тоді, коли повторно було виготовлено документи. І повторно витратили на це бюджетні кошти. Тому просимо вас, колишніх посадовців, допомогти нинішній владі Винник знайти правильне рішення цієї проблеми».

Після детального обговорення найгостріших проблем із каналізування Винник теперішні й колишні винниківські  посадовці домовилися спільними зусиллями шукати правильні шляхи для їхнього розв‘язання. Також було вирішено призначити відповідальним за створення електронної карти-схеми водопостачання, каналізування та водовідведення головного інженера МКП "Винниківське" Андрія Леня.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: каналізаційні мережі, Володимир Квурт, Нарада, міська рада, посадовці
Останні новини:

Коментарі
avatar