Керівники госпіталів Винник і Лукова підписали угоду про співпрацю
30.06.2017 16:59

Госпіталь, що у Винниках, вийшов на фінішну пряму щодо відкриття реабілітаційного центру для учасників АТО і братиме участь у фіналі міжнародного конкурсу проектів, що фінансуються Євросоюзом.

Днями головний лікар госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, заслужений лікар України Петро Федунь підписав угоду з керівником лікарні Лукова (Польща). Вони є партнерами у міжнародному проекті «Сучасна кардіологія та реабілітація в ортопедії та неврології в рамках транскордонної співпраці в лікарні Лукова та шпиталі Львова-Винник».

Також у складі делегації у Лукові працювали завідувач відділу реабілітації госпіталю Ростислав Коцань, координатор проекту Валерій Підпалюк.

«Угода щодо першої частини проекту була підписана у грудні минулого року, – розповів Валерій Підпалюк. – Концептуальну основу проекту високо оцінила Єврокомісія, і його допустили до другого етапу, що завершився підписанням договору між керівниками госпіталів Лукова і Винник. Повний проект містить перелік конкретних робіт (ремонти басейнів, мереж освітлення і опалення, встановлення сонячних батарей та ін.), прорахований їх бюджет. Попереду фінал. На грант претендують кілька медзакладів із України, але проект госпіталю імені Юрія Липи – унікальний, адже спрямований на реабілітацію учасників АТО».

У Лукові представники Винник також мали змогу ознайомитися із функціонуванням сучасного басейну соціального скерування, який нещодавно там відкрили.

«Нам детально розповіли і наочно продемонстрували як саме організовано його роботу, – зазначив Валерій Підпалюк. – У містечку є тридцять тисяч населення, а щодня відвідують басейн орієнтовно тисяча мешканців. Наразі басейн функціонує протягом двох літніх місяців, але керівництво працює над продовженням терміну його дії. Вважаємо, що подібний соціальний проект було б корисно створити у Винниках. Наразі займаємося пошуками інвесторів».

Винниківській делегації зробили екскурс Луковим, зокрема – відвідала Краєзнавчий музей міста та інші заклади освіти та культури.

Лариса КУБСЬКА

Теги: проект, співпраця, госпіталь, Польща, ветерани, реабілітація
Останні новини:

Коментарі
avatar