Можливо на грі позначалися втома, - Руслан Мостовий (ВІДЕО)
01.07.2017 14:32

Головний тренер винниківського «Руху» Руслан Мостовий після спарингу з «Вересом» отримав відповіді на чимало запитань. Зрештою табір "жовто-чорних" залишили фактично усі новачки, що перебували на перегляді у винниківському клубі. 

- Сьогодні Ви мали можливість перевірити своїх підопічних на фоні команди Прем’єр-ліги. Які враження залишилися?

- Є певне розчарування, бо це матч помилок. Ми розуміємо, що це команда навіть не Першої ліги, а Прем’єр-ліги, де доля помилки вирішується швидко. Ми хочемо і вчимося грати у футбол атакувальний. На командних зборах скажу хлопцям, що така гра не подобається вболівальникам. Так, вони хотіли себе проявити через більший контроль м’яча, але для нас пріоритет - атака. Діяли дисципліновано, але це футбол, і вболівальник приходить дивитися на моменти, голи. Команди на двох створили дві нагоди, гадаю, всі зі мною погодяться – це мало.

Будемо шукати оптимальний варіант, у нас ще є одна контрольна зустріч. Потім 9 липня вже офіційний матч у Кубку України. Це певною мірою виклик.

Дуже добре, що цей поєдинок відбувся. Бачу, що хлопці вміють грати у футбол. Можливо, дається взнаки те, що ми працюємо у  режимі триразових тренувань, втома і спека. Але для всіх однакові умови, і це не є виправданням. Десь я не задоволений. 

 - З новачками Ви вже визначилися?

Після цього поєдинку визначимося на 95 відсотків. У мене ще відбудеться розмова з президентом. Але гадаю, що велика група футболістів залишить нашу команду.

- Відбулося жеребкування Кубка України, у суперниках «Рух» - переможець аматорського Кубка «Чайка» з Київської області. Цікава команда?

- Хочу поплакатися, бо виявлятимемо сильнішого на штучному полі. Як влітку на ньому грати? У мене немає слів. Загалом «Чайка» хороша команда, я бачив двічі її матчі в аматорських змаганнях. Дуже пристойний у тактичному плані суперник, і всі хлопці з Київської школи майстерні. Хороший у нас буде опонент.

Більше післяматчевих коментарів можна переглянути тут.

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Верес Рівне, Руслан Мостовий, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar