«Веселі канікули» у Винниках розпочали урочистим відкриттям павільйону «Дім отця Боско»
02.07.2017 15:20

Цьогорічний духовно-відпочинковий табір салезіян «Веселі канікули з Богом», якого з нетерпінням чекали і діти, і батьки, розпочали із відкриття павільйону «Дім отця Боско».

Під час урочистостей відбулися Божественна Літургія, прийняття Святого причастя.

Отець Кароль, розпочавши із притчі про сотника, ознайомив численних присутніх із метою роботи павільйону: «Це нове приміщення – павільйон і незабаром ще й спортивні поля – споруджуються для того, щоб люди знайшли тут Бога, щоб тут було середовище, в якому панує дух родини, дух дружби».

Про історію салезіянського згромадження у Винниках розповів настоятель Володимир Кобілінець, нагадавши батькам, дітям, гостям, що будинок і болотисту територію навколо нього придбали отець Василь Сапеляк і Владика Андрій. Отець Василь відремонтував приміщення монастиря. Понад десять років тому розпочав діяльність, яку зараз тут продовжують, отець Андрій Платош. Наступною знаковою подією стала Всесвітня виставка в Мілані «EXPO - 2015», на якій вирішили подарувати павільйон спільноті у Винниках. Із минулого року розпочалися будівельні роботи, а нині відбулося освячення павільйону.

Отець Володимир подякував багатьом людям, які допомагали і пришвидшували процес його встановлення.

За словами настоятеля, спортивні поля для гри у футбол, баскетбол, волейбол, теніс планують відкрити на початку осені.

Особливу подяку салезіяни висловили Винниківській міській раді – за підтримку у вирішенні багатьох питань, зокрема – за проведення електропостачання в павільйон і спортивні поля, його оплату.

Міський голова Винник Володимир Квурт підкреслив освітній, духовний і виховний напрями діяльності салезіянського згромадження, важливість організації змістовного відпочинку для юних мешканців міста під час літніх канікул.

Італійський салезіянин отець Клавдіо, світився від радості, назвавши освячення павільйону надзвичайним днем. «Двадцять мільйонів осіб пройшли через цей павільйон, коли була всесвітня виставка в Мілані, – зазначив він. – Вже тоді всі знали, що він поїде в Україну. Дуже добре, що його встановили саме у Винниках, бо тут є салезіяни, молодь, у яких – енергія для життя».

Стрічку перерізали, павільйон відкрили. Допоки дорослі розглядали, що всередині, дітей розважали отець Григорій і аніматори.

Відповідальний за душпастирство молоді салезіянського монастиря-ораторії св. Івана Боско отець Григорій Швед розповів про те, як відбуватиметься табір.

Учасники табору цього року помандрують космічними просторами. Їх чекають космічні пригоди на планеті Марс. Щоб потрапити на космічний корабель, на кожного учасника чекає двадцять завдань, виконуючи які діти дізнаватимуться про Івана Боско, духовні цінності тощо.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Винники, відкриття, табір, павільйон, Салезіяни, канікули
Останні новини:

Коментарі
avatar