Під час канікул дошкільнята та учні молодших класів безкоштовно вивчають англійську
05.07.2017 14:21

У дитячій бібліотеці № 35 школярка-волонтер Юлія Федак навчає англійської мови діточок із Винник, а також сусідніх сіл – Підбірців, Підберізців, Чишок тощо.

Протягом червня і липня безкоштовні заняття відбуваються щовівторка і щочетверга. Заняття Юлі, які вона проводить у цікавій ігровій формі, відвідують майже сорок дітей, яких розділили на дві групи – групу дошкільнят і групу учнів 1-4 класів.

Крім вивчення англійської мови безпосередньо в бібліотеці, юна вчителька задає і домашні завдання, а для тих, хто найкраще їх виконав, придумала нагороди. Діти опановують англійську мову, граючись, ведуть словнички, куди записують нові слова, спілкуються, а ті, які вже трішки знають англійську, мають можливість підвищувати свій рівень.

"Залучення до співпраці з бібліотекою волонтера, яка володіє англійською мовою, –заохочення та стимулювання до вивчення англійської мови наших читачів, а також діточок, які хочуть мати корисні канікули, – розповіла завідувач бібліотеки для дітей Олександра Толоченко. – Юля, яка добре знає англійську, займається з малюками з ентузіазмом і бажанням. Крім того, що діти вивчають мову, після кожного заняття вони роздивляються і читають нові книжечки, опановують літературу за шкільною програмою, спілкуються і обмінюються враженнями від прочитаного».

Лариса КУБСЬКА

Теги: діти, англійська мова, канікули, бібліотека, волонтер, літо
Останні новини:

Коментарі
avatar