У Винники завітала делегація з Грузії
10.07.2017 12:56

У Винники прибула делегація з міста Гурджаані (Грузія), з мером якого нещодавно підписано меморандум про співпрацю.

Одним із важливих кроків співпраці в напрямі культури стане виступ 12 липня у КЦ «Дозвілля» всесвітньовідомого Національного ансамблю народного танцю з Грузії «Церулі-1».

Делегація, у складі якої приїхав мер міста Гурджаані Геогрій Гергідзе, його заступник, представник відділу культури та депутат міськради, яка курує питання культури, дізналася про минуле і сучасне життя Винник.

«Щоб представити Винники якнайповніше, ми запросили представників Гурджаані на екскурсію в Історико-краєзнавчий музей для ознайомлення з історією становлення нашого міста, а далі вони зможуть побачити, як виглядають сучасні Винники», – розповів міський голова Винник Володимир Квурт.

Гості з Грузії зацікавилися постійно діючими експозиціями музею. З розповідей працівників та директора Ігоря Тимця вони дізналися про історію міста з найдавніших часів, видатних винниківчан, а також подивилися експозицію «Історія Винник XIV-поч. XX століття».

Цікавими доповненнями та легендами «оживив» інформацію співробітників музею мер Винник Володимир Квурт.

Гості записали свої враженнями від виставки в книзі відгуків. Отримавши чималий багаж інформації про минуле Винник, представники влади Гурджаані здійснили екскурсію сучасним містом.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Винники, Грузія, співпраця, міська рада, делегація, культура
Останні новини:

Коментарі
avatar