Учні Винниківської санаторної школи-інтернату – головні герої фільму «Не боюсь!»
13.07.2017 13:32

Львівська кінокомпанія «Життя» працює над виходом у світ короткометражного фільму «Не боюсь!»

Зйомки стрічки відбулися у приміщенні Винниківської санаторної школи-інтернату і на різних локаціях Львова. Після кастингів, головні ролі вирішили віддати найобдарованішим юним акторам – одинадцятикласникові школи-інтернату Роману Чемерису та цьогорічній випускниці школи-інтернату Соломії Маркевич. Також у короткометражці задіяні й інші винниківчани – у ролях батьків головних героїв, старшокласників, масових сценах.

На сайті кінокомпанії зазначено, що «Не боюсь!» – історія про романтичне кохання двох школярів.

«Ця кінострічка молодіжна, – розповів головний герой фільму, учень Винниківської санаторної школи-інтернату Роман Чемерис. – У ній дві головні сюжетні лінії, які переплітаються. Одна – це шкільне кохання, а друга піднімає питання, як дитину, яка не така як усі, слабодуха, ображають у школі. Крім того, є й додаткові, що допомагають зрозуміти мого героя, наприклад, непрості відносини зі строгими батьками… Він «нюня» за натурою, тому мені деколи було важко перевтілитися в такого героя. Хоча потім  він таки змінюється... Є в нас і спільне – творчість. Я пишу вірші, пробую прозу, граю на гармошці, хочу навчитися грати на піаніно».

Зйомки усіх сцен короткометражного фільму, який триватиме двадцять п’ять хвилин (за попередньою інформацією), завершено. Незабаром відбудеться прем’єра стрічки, в якій зможемо побачити талановитих винниківчан.

Лариса КУБСЬКА
Фото: Назар Степанів 


Теги: школа-інтернат, кінокомпанія, фільм, Соломія Маркевич, Роман Чемерис, короткометражка
Останні новини:

Коментарі
avatar