«До суботньої гри команда готова», - Руслан Мостовий (ВІДЕО)
13.07.2017 11:47

Руслан Мостовий

Головний тренер винниківського «Руху» Руслан Мостовий в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про підготовку до матчу з «Колосом» та запевнив що до цієї гри його підопічні підходять у бойовій готовності.

– Руслане Івановичу, до матчу з «Колосом» залишається небагато часу, бачимо, що команда наполегливо тренується. У яких кондиціях хлопці підходять до гри?

– Кондиції найвищі, команда готова. У хлопців горять очі, вони мотивовані, і їм не потрібно зайвих слів. Вони із задоволенням тренуються. Звісно, кубкова гра нам завадила зробити всі навантаження, які ми планували. Тепер гравці в очікуванні суботнього матчу.

– На чому акцентували увагу під час підготовки до матчу?

– Наш суперник – досвідчена команда, там грають кваліфіковані футболісти. Вони вже рік відіграли на дуже пристойному рівні. Я стежив за цією командою, тому що вона мені імпонує, вони грають у футбол і проповідують хорошу гру. У них, відверто кажучи, є навіть чому повчитися. Хороший молодий тренер і гарне майбутнє у цієї команди, якщо вони і надалі так працюватимуть. Але у нас теж є кваліфіковані футболісти, і ми граємо вдома, де у нас перед уболівальниками подвійна відповідальність. Ми прагнемо теж чогось досягнути і продовжувати прогресувати.

Нагадаємо, що  у суботу, 15 липня, «Рух» у Винниках зіграє свій дебютний матч у Першій лізі.


Теги: Руслан Мостовий
Останні новини:

Коментарі
avatar