«Рух» здобув перемогу у дебютному матчі в Першій лізі (ВІДЕО)
15.07.2017 21:11

Володимир Заставний

Сьогодні, 15 липня, винниківський «Рух» удома провів свій перший поєдинок у Першій лізі Чемпіонату України! Суперником «Руху» стали гравці ФК «Колос» (Ковалівка, Київщина).

З цією історичною подією всіх присутніх на стадіоні щирими словами вітали міський голова Винник Володимир Квурт, Заслужений тренер України Мирон Маркевич, голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо.

Капітани команд підняли Державний прапор України, звучав гімн нашої країни.

І ось довгоочікуваний свисток арбітра й команди розпочали новий сезон. Було видно, що господарі дуже хвилювалися, а от гості були впевненими в собі. Чудово проявив себе в складі «Колоса» вихованець футбольної Львівщини Василь Коропецький. І все це не дивно, адже «Колос» у минулому сезоні посів 5 місце серед команд Першої ліги. А для «Руху» це була перша гра на такому високому рівні.

На 8-ій і 9-ій хвилинах гості двічі пробивали кутові. На 12-ій хвилині право на кутовий здобули й господарі. І ледь не відкрили рахунок після удару захисника Василя Білого.

А на 14-ій хвилині футбольна фортуна влаштувала господарям справжнісінький «холодний душ», а після цього посміхнулася їм. Бо саме протягом цієї хвилини футболісти «Колоса» двічі поспіль пробивали у ворота Дяченка. І обидва рази ворота «Руху» врятувала поперечка! Ба більше, одного разу від поперечки м‘яч ударився в спину Дяченка, але й цього разу щастя було на боці винниківчан.

На 19-ій хвилині загрожував воротам гостей Буй. Головою після цього пробивав і Бохашвілі.

На 33-ій і на 37-ій хвилинах у гру доводилося вступати голкіперу «Руху» Дяченку, який виявився готовим до цього й відвів небезпеку від своїх воріт.

У другому таймі гості знову діяли «першим номером». Але поступово їхній запал сходив нанівець. Тренери «Колоса» почали проводити заміни. Це ж зробив і очільник «Руху» Руслан Мостовий, випустивши на поле повних сил Лозового та Святослава Козловського. І стало помітно, що господарі  перехоплюють ініціативу.

На 67-ій і на 68-ій хвилинах двічі загрожував воротам гостей Буй. У другому випадку цей гравець мав стовідсотковий шанс відкрити рахунок. Але, вийшовши віч-на-віч із воротарем «Колоса», він свою «дуель» йому програв. Та вже через хвилину весь стадіон вітав своїх улюбленців. Новобранець «Руху» Володимир Заставний (фото) після відмінного пасу ще одного новобранця «Руху» Євгена Лозового сильним ударом таки змусив голкіпера «Колоса» капітулювати – 1:0.

На 72-ій хвилині Заставний уже вивів на вигідну позицію нападника Бохашвілі, але останній свій шанс змарнував.

На 74-ій хвилині трапилася ще одна визначальна на переможний для «Руху» результат подія. Нападник гостей Леонов, який перед цим вийшов на заміну, не стримав емоцій і вдарив захисника господарів Василя Білого. Після цього Леонов побачив перед собою червону картку й був змушений з ганьбою покинути поле. Так він підвів свій колектив і надав господарям майданчика ще один вагомий аргумент, щоб таки вирвати сьогодні перемогу у більш досвідченого ФК «Колос».

Отримавши таку несподівану перевагу в кількості, футболісти «Руху» стали значно активніше атакувати.

На 78-ій хвилині Буй з м‘ячем наблизився до воріт «Колоса». Біля нього в значно кращій позиції перебував Бохашвілі. Але Буй вирішив діяти самостійно та, на жаль, знову не використав свого шансу.

Останні хвилини поєдинку були за господарями, які постійно володіли ініціативою та намагалися подвоїти рахунок. Але на табло так і залишився переможний рахунок – 1:0. Перший поєдинок у Першій лізі. І перша перемога!

«Рух» виступав у такому складі: Дяченко, Заставний,  Бідловський, Василь Білий, Іван Білий, Дуць, Копина, Кінаш, Борис Баранець, Бохашвілі, Буй. На заміну виходили: Лозовий, Святослав Козловський, Зубар, Чучман, Панасюк.

Варто зазначити, що цей історичний поєдинок викликав у вболівальників значний інтерес, тому на стадіоні сьогодні було дуже людно. І вболівальники щиро дякували футболістам ФК «Рух» за самовідданість і чудову перемогу.

Наступний поєдинок «Рух» також зіграє на своєму полі проти ФК «Гірник-Спорт». Цей поєдинок відбудеться 21 липня.