Руслан Мостовий: Наша ейфорія закінчилася у роздягальні (ВІДЕО)
20.07.2017 09:54

Головного тренера винниківського «Руху» Руслана Мостового було визнано найкращим тренером першого туру. Але ілюзій стосовно цього наставник не створює, бо попереду важливі матчі. Два найближчих - у чемпіонаті та Кубку України відбудуться з «Гірником-Спортом» з Горішніх Плавнів.

- Ви праві, це своєрідна підготовка - з цим суперником зустрічаємося спершу у чемпіонаті, а вже за кілька днів зійдемося у Кубку України. Хочемо правильно розподілити власні сили. Відверто кажучи, матчі за участю «Гірника-Спорту» переглядали по кілька разів, він не заслуговував на домашню поразку від «Полтави». Знаєте, що футболісти «Гірника» два пенальті не забили, але мова не лише про це. Вони їх заробляють, а значить, заходять у штрафний майданчик. А ще агресивно діють у стандартних положеннях, персонально опікають у зоні захисту. Це гарна команда і, гадаю, буде цікавий футбол. 

- Після перемоги над «Колосом» чи є ейфорія, адже на всеукраїнському рівні похвалили команду?

- Якщо про нашу команду говорять - це великий плюс і приємно, звісно. Ейфорія наша розвіялася у роздягальні і тривала буквально 5 хвилин. Хлопці розуміють, що у нас довга дистанція у чемпіонаті. Хочемо якомога далі пройти у Кубку України, тож у нас звичні робочі дні, ми планово готуємося до наступної гри.

- В якому стані підходить ваш колектив до матчу? Чи є травмовані, чи будуть якісь тактичні зміни у складі? 

- Всі готові на сто відсотків.

- Вас визнали найкращим тренером туру у Першій лізі, які відчуття?

- Відверто кажучи, відчуття немає ніякого. Говорять напевно не лише про мене, це стосується усієї команди - і це приємно. Ніякої ейфорії немає, хлопці прекрасно усвідомлюють: це одна гра і лише перший крок, ми хочемо рухатися вперед. До цього власне і прагнемо, зрештою усе покаже час.

Джерело: http://fcruh.com/
Фото: Євген КРАВС


Нагадаємо, що у п'ятницю, 21 липня, о 17.00 на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках відбудеться матч другого туру Чемпіонату України серед команд Першої Ліги, у якому винниківський "Рух" прийматиме "Гірник-Спорт" з Горішніх плавнів Полтавської області.


Теги: Руслан Мостовий
Останні новини:

Коментарі
avatar