Пленер у Дмитровичах об’єднав фотомитців України
24.07.2017 14:02

Всеукраїнський пленер «ФотоПавло-IV», організатором якого є Національна спілка фотохудожників України, відбувся у селі Дмитровичі. Участь у ньому взяв відомий фотомитець, винниківчанин Микола Тинкалюк.

Географія фотомайстрів – Львівська, Івано-Франківська, Сумська, Київська, Дніпропетровська області.

Фотопленер влаштовують чотири роки поспіль на згадку про талановитого спілчанина, який помер кілька років тому, Павла Дроб’яка, котрий жив у Дмитровичах.

«За традицією, митці з різних куточків України фотографували природу і мешканців Дмитрович, колег, – розповів Микола Тинкалюк. – Крім створення світлин, ми проводили авторські вечори. Я представив мешканцям фотофільм «Фотоколеги» і «Фотоісторія Дмитрович». Своєю творчістю поділився Ярема Проців (фотофільми «Проща» і «Дихання озера»). Відбулися творчий вечір Тетяни Павлик (акварель, фотографія), музичний вечір Йордани Дранчук і музично-поетичний вечір Віктора Нагорного. У місцевому клубі ми організували виставку, на якій розмістили фотороботи з минулорічного пленеру. Також ми подарували багато речей для музею Павла Дроб’яка, який планують створити у селі. Також відбувся футбольний матч між командами фотомитців і місцевими. Сільський голова підтримує проведення у Дмитровичах всеукраїнського фотопленера, адже це сприяє підвищенню іміджу села, що стало кущовим осередком, об’єднавши навколо себе вісім сіл».

Фото Миколи Тинкалюка

Лариса КУБСЬКА

Теги: фотомитці, пленер, Дмитровичі, Микола Тинкалюк
Останні новини:

Коментарі
avatar