У крамничці «Емаус-Оселі» дітей і дорослих вчили створювати шедеври з ґудзиків
26.07.2017 17:08

Майстер-клас із гудзикотерапії відбувся сьогодні, 26 липня, в благодійній крамничці «Оселі». Арт-заняття з дітьми та їхніми батьками проводила психолог Наталя Лаган, а силу-силенну ґудзиків, клей, картон, пензлики надала ГО «Емаус-Оселя».

Учасники майстер-класу мали з чого вибирати – ґудзики були різних розмірів, кольорів, з отворами і гладкі.

Психолог показала фото робіт, які можна було взяти за основу створення шедевру, але кожен міг працювати, опираючись на власне бачення ґудзикової картинки.

«Уперше майстер-класи з гудзикотерапії ми організували в «Оселі» два роки тому, – розповіла Наталя Лаган. – Такі заняття корисні, оскільки релаксаційно впливають на організм, сприяють розвиткові мистецького хисту і фантазії, урізноманітнюють дозвілля креативною роботою, є дієвим прикладом розвитку координації рухів, уваги, пам’яті та посидючості. А ще творчу працю з ґудзиками вважають справжнім гімнастичним залом для тренування мозку. Шедевр з ґудзиків може бути гарною альтернативою купленому подарунку.

Відвідавши майстер-клас, діти та батьки знатимуть технологію виготовлення картинок з ґудзиків, вмітимуть укомплектовувати ґудзикові скриньки для майбутніх шедеврів».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Наталя Лаган, майстер-клас, гудзикотерапія, Емаус-Оселя, психолог, діти
Останні новини:

Коментарі
avatar